Acest subiect conține 20 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  ana-simona acum 10 ani, 11 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #5400
     Milo 
    Participant

    Buna seara!

    Pentru legalizarea pasapoartelor unde ati fost trimisi? La ce adresa? Mie mi s-a spus la Strada Ilioanara nr 16 E,  dar nu am vazut nimic pe google maps si nu vreau sa plec asa ….. fara sa fiu sigura ca acolo e ceva. Am vazut ca in apropriere apare o policlinica veterinara dar e pe alta adresa… Pls help 😀

    #5401
     ana-simona 
    Participant

    buna, din cate am auzit si eu cred ca trebuie sa mergi la DSV pentru legalizarea ,dar nu stiu sigur si eu voi avea nevoie caut zilele astea sa ma interesez exact si voi reveni cu un raspuns concret.

    #5402
     Milo 
    Participant

    Bunda din nou 🙂

    Din pacate eu maine trebuie sa ajung deja sa il validez. In 2 zile tr sa plec din bucuresti si nu mai am cum sal aman. Daca doresti o sa caut eu si maine seara o sa dau eu raspuns unde exact se afla DSV.

    Seara buna 🙂

    #5403
     Anonim

    DSV este exact langa Spitalul Vet. Ilioara, gard in gard. 

    #5404
     Milo 
    Participant

    Am reusit sa legitimez pasaportul :), multumesc de informatii. DVS – ul este la subsolul in cladirea respectiva. Singura problema e cu ocolitul pe aici si pe acolo la etaje ca sa spuneti la toata lumea dece sunteti acolo si ei sa va trimita la unu si la altu si pana la urma tot acolo asteptati in fata la usa, “ultima pe dreapta” si nu are afis pe ea sau alt semn.

     Abia astept sa ajung acasa si sa fac cunostinta la familia mea 😀 cu dihorul :D:D:D

    O seara frumoasa 🙂

    #5405
     ana-simona 
    Participant

    buna,ma bucur tare mult ca ai rezolvat cu pasaportul,vine si randul meu acush …Calatorie placuta si relaxanta!

Vizualizare 6 articole - 16 la 21 (din 21 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account