Acest subiect conține 30 de răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Simo_Pas acum 12 ani, 11 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #3007
     margot1 
    Participant

    Incet incet se vor antrena la prostii, se vor ascunde sa puna “lumea la cale” ce boroboate sa mai facaSmile

    Nu-ti fa griji in priviinta diferentei de marime, Pixie va sti sa-l puna la punct pe grasun daca e prea obraznic.Laughing

     E castrat grasunul?

    #3008
     Simo_Pas 
    Participant

    Asa e si la mine cu mancarica, Tina ia repede sa nu cumva sa ramana vasul gol, dar carnita tot nu vrea numai din friptura sau tocanita Yell

    #3009
     Anonim

    Tocanita?

    #3010
     Simo_Pas 
    Participant

    Roxana a spus:

    Tocanita?


    Da! Dar numai carnita de pui din tocanita Laughing Deci nu-i pun efectiv tocanita de pui, sterg bine carnita si asa o papa Wink

    #3011
     Anonim

    Aha…credeam ca ii dai si niste cartofi cu ceapa si ardei calit. LOL Cool

    #3012
     Simo_Pas 
    Participant

    Roxana a spus:

    Aha…credeam ca ii dai si niste cartofi cu ceapa si ardei calit. LOL Cool


    Laughing sa stii ca nu cred ca le-ar placea, in schimb adora varza a la cluj =))) Cool

    #3013
     margot1 
    Participant

    Pixie, si noi am fost in primul an ingrijorati cind Teivel avea 2,600 kg.

    Era ca si al tau, avea 8 luni, era inca grasimea de bebelusLaughing

    Medicul veterinar ne-a zis ca este normal daca este asa mare si greu. Ca si la oameni, unii sunt mari, altii mici.

    Si iarna dihorii oricum pun mult in greutate. Ei nu maninca decit atita cit le trebuie.

    #3014
     ingerasuoana 
    Participant

    ce ma bucur ca in sfarsit mananca si altceva pixulina si ca nu mai e asa mofturoasa!

    e de foarte bine! Innocent

    pupam amandoi nasosi sa se inteleaga bine ca 2 frati sau 2 prieteni KissKissKiss

    #3065
     ingerasuoana 
    Participant

    ah!

    ce dulci sunt! peste mormanul de jucarii, alegand ce vor ei!!!

    grasunul nu se lasa!smecherosul!

    #3067
     Simo_Pas 
    Participant

    Incetut se vor ajunge si sa doarma impreuna si sa se joace Smile Foarte frumosi sunt amandoi Kiss

    #3087
     danieladdo 
    Participant

    Si Bijou fugea de Arrielle pe la inceputuri, era chiar disperat cind o vedea ca se apropie de el, scotea sunete si fugea la mine sa il iau in brate. Acuma au devenit prieteni, dorm impreuna in acelasi hamac, papa impreuna, se joaca, sunt scumpi Smile

     


    #3091
     Simo_Pas 
    Participant

    Cel mai mult imi place cand se fugaresc prin casa Yell La noi Tina e mai smechera putin, cand vrea Tony cica nu vrea ea, il repezeste, dar dupaia merge si sare pe el Laughing Super fain este cu 2 sa nu mai zic 3 cati are Margot LaughingLaughing

    #3421
     constalx 
    Participant

    Avem si noi al doilea dihor 🙂 De cand l-am luat pe Timo ni s-a spus ca nu ne vom opri la unul… hmmm. Ieri m-am dus la un petshop sa ii cumpar lui Timo de mancare. Normal, m-am dus si la sectiunea animalute. Intr-una dintre vitrine am descoperit un ghemotoc mic, mic si pufos care statea chinuit intr-un hamac, direct in lumina neoanelor. Parea asa de mic si neajutorat, iar bobitele care trebuiau sa fie mancarea lui prea mari si nu prea prietenoase. Cand am vazut si ca de abia avea dinti si ca se tot rasucea si se uita la mine cu o fata de dihorel plouat… ce sa zic ma lipisem de cusca 🙂 Azi dimineata l-am luat pe sotul meu, care a avut aceeasi reactie ca si mine, si ne-am hotarat sa-l luam acasa. De la petshop am ajuns direct la Ana si la Radu care l-au controlat. am facut doar cateva poze pentru ca acum suntem ocupati sa socializam 🙂 il cheama Billy.

    #3422
     ingerasuoana 
    Participant

    Of, ce dulce e pufosenia!!!

    bine ai venit pufosenie!!! sa te intelegi bine cu fratiorul!

    pupam!

    #3424
     Anonim

    E un frumos! Sa va traiasca si sa va bucurati de el Kiss

Vizualizare 15 articole - 16 la 30 (din 31 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account