Acest subiect conține 20 de răspunsuri are 11 voci și a fost actualizat ultima dată de  altaira acum 10 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #4732
     ana-simona 
    Participant

    nu e  totally ferret e alt sortiment dar vad k el place cel putin millo le mananca.

    #4733
     ana-simona 
    Participant

    ce comanzi tu din state nu se gaseste in maxipet e un lucru cert…dar pana vin alea le fac “incalzirea” la papica de dihori:D

    #4734
     iulia 
    Participant

    Cand vin alea astept si eu preturi  😛

    #4735
     Anonim

    Da, da, intr-o saptamana ar trebui sa vina Laughing

    #4844
     ysyoko 
    Participant

    Foarte buna mancare asta pt dihorasi! ai mei sunt tare multumiti de ea si in plus este si cea mai sanatoasa varianta de hrana uscata de la noi de pe piata.

    #5458
     altaira 
    Participant

    Buna,

    Ca alternativa foarte buna de mancare uscata, am gasit Orijen cat and kitten (varianta cu pui, nu cu peste). Avea review-uri excelente ca mancare pentru dihori, si dihorita noastra (hranita initial in pet shop cu o mancare neadecvata) a adoptat-o imediat fara probleme si s-a vazut diferenta. Mai nou, avem o alta dihorita care a inceput si ea sa o manance imediat (fara sa fie nevoie de perioada de tranzitie de la Royal Canin pe care le primea inainte). Le merge foarte bine cu aceste crochete, amestecate si cu Totally Ferret (la inceput incerca sa aleaga doar Orijen, asa ca le-am amestecat foarte bine pe toate sa se uniformizeze mirosul si nu au mai fost probleme).

     

    Am luat o punga de 7 kg (cred ca a fost cca 130 RON, acum preturile par sa mai fi crescut), suficienta pentru o perioada indelungata.

     

    Dezavantajul: nu se gaseste asa usor, fiind importata din Canada doar de cateva site-uri unde se poate face comanda online (la multe aparea pe site dar nu le aveau in stoc, cel putin nu cand am luat noi). Asa ca trebuie prevazuta din timp o comanda. Pretul nu e mic insa per total merita achizitia unei cantitati mai mari si per kilogram revine un pret acceptabil.

     

    Sper sa ajute si altora.

Vizualizare 6 articole - 16 la 21 (din 21 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account