Acest subiect conține 28 de răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  ysyoko acum 12 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #4314
     iulia 
    Participant

    Ce tare ar fi sa iesim toti  si sa ne pierdem prin salina , ne am gasi dupa puiutii nostrii atat de iubiti a ei se simt si se cauta unii pe altii 🙂 ar fi frumoasa ideea , da eu ma mltumesc si cu una mai micuta .. cat sa ne vedem , a mea sracuta nu prea are cu cine se juca in afara de noi 2 si nasa Pixie ca de surioara dela Cluj nu mai dam , si cu catei mi e frica 🙂

     

    Noi de ce nu ne putem aduna ca si ei , ca si noi suntem multi… :))

    #4316
     Simo_Pas 
    Participant

     Noi nu ne putem aduna asa rpd. pt. ca nu avem  o locatie si pentru ca suntem  ardeleni, mai hodiniti :)))

    #4318
     Bandit 
    Participant

    Eu nu mai pot veni 🙁 

    #4320
     ELEnNa 
    Participant

    Cu toate ca ne-am anuntat prezenta, eram foarte incantati si speram ca tot azi sa facem programare la Dr. Radu pentru sterilizare… nu am mai ajuns la dihoriada.

    Si ne pare rau. Dar am avut musafiri neasteptati si n-am putut sa plecam. As fi fost tare curioasa cum ar fi socializat dihorasul meu cu alti dihori… 🙁

     

    Va pupam si ne pare nespus de rau ca n-am facut efortul sa fim prezenti. Asteptam cu drag alta intalnire.

    #4323
     moko_laura 
    Participant

    Eu nu am ajuns la dihoriada, dar a venit sotul meu cu tazucu. Eu m-am delectat acasa cu poze…ce frumos a fost..asa rau imi pare ca nu am putut veni…L-am sunat pe Ciprian din jumatate in jumatate de ora sa-l intreb ce face tazu, cum se joaca, daca e cuminte, daca se simte bine..A fost frumos…si am vazut in poze niste dihorasi superbi!!!!! roxana, pune poze sa vedem mai mult! a fost pentru prima oara cand tazu a vazut dihorasi si a avut o reactie fireasca, absolut normala, de parca ar fi trait printre ei o viata…iar eu care-mi faceam probleme ca se va speria..:))) Sper din tot sufletul sa ajung la urmatoarea intalnire…daca si atunci voi lucra, inseamna ca am ghinion, nu gluma! 

    In alta ordine de idei, roxana poti face un topic despre sarbatori? cum se comporta dihoreii cand vad bradul..mie mi-e teama ca tazu sa nu se cocoate in brad si sa-l darame..sa nu se sperie…desi..nu mi se pare ca am putea vorbi mult pe tema asta..totusi..un topic..mic…:) cu povesti despre craciun…

    #4324
     Anonim

    Imi pare rau ca nu ai putut veni, chiar a fost o intalnire cute, cute :D. A venit mai multa lume decat ma asteptam sincer, persoane noi, insa multi dintre cei cu care ne obisnuisem nu au putut ajunge. Prajiturele, sucuri si muzica. S-a discutat despre hiperadrenocorticism si implantul cu suprelorin, raia auriculara, alimentatie si produsele pentru dihori pe care le pot aduce pe comanda. S-au facut multe poze, insa eu nu am apucat ca m-am tot invartit de colo, colo, asa ca astept sa posteze cei care s-au ocupat de asta 😀 

    Exista deja un topic despre sarbatorile trecute, deschis de Margot, daca nu ma insel, insa nu mai stiu exact la ce sectiune…

    #4325
     moko_laura 
    Participant

    da, mi-a povestit ciprian, sotul meu, despre acel implant…stiam despre el, mi-au mai povestit ana si radu… va trebui sa ma interesez daca nu are si efecte adverse..dar..in principiu…la inceputul anului viitor il ducem pe tazuc la medic. 

    MI-a povestit ciprian ca a venit multa lume..nici el nu se astepta la atatia oameni si dihorasi si un catel :)) 

    Eu nu reusesc sa pun poze aici pe site..dar,daca vrei, da-mi ID-ul tau de mess si iti trimit cate vrei 🙂 cred ca avem si cu tine cateva fotografii, roscovano! 🙂

    #4322
     ysyoko 
    Participant

    http://www.facebook.com/media/…..1254faff25

    pozele mai reusite dintre cele care le-am facut eu…dihoreii nu prea stateau locului asa ca…doar atatea au iesit 😀

    #4326
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte frumoase pozele, felicitari ! A mai facut cineva poze?

    #4327
     Roxana 
    Keymaster

    Noi 🙂 Cam putine ca ba eram fascinati de dihori, ba nu puteam sa ii “prindem” in poza.

    #4328
     Anonim

    Ce frumos, ce frumos! Si cateva poze si cu pripasul meu :)) A fost cel mai urat dihor de la dihoriada, ras pe burtica si cu codita cheala :((

    #4329
     iulia 
    Participant

    Toti sunt frumosi , FRUMOSI! dulci si poznasi fiecare in felul lui , cum va invidiez ca aveti unde si cu cine sa va adunati 🙂 ce frumoase poze , le vad cand pe FB cand pe aici ..:P foarte frumosi pufosii , da cand ma uit la ei toti is blanosi cu “hainele de iarna” la ei .. vb aia … a mea e inca cu blanita scurta desi a scapat de “rochita de vara” inca e mica blanita 😛

    Frumosi , impresionanti si multi sunteti , va pupam cu mare drag iulia , joy si dan

    #4332
     ingerasuoana 
    Participant

    Multumim Roxana si multumim Falcon Vet!

    pupam toti dihorici si sper ca i-am pozat pe toti!

    #4333
     ysyoko 
    Participant

    Radu nu a vb 😀 doar Ana si cu Roxana. Ana despre implant si despre cateva cazuri care au fost la cabinet cu diverse probleme si Roxana despre produsele speciale pt dihorasi.

Vizualizare 14 articole - 16 la 29 (din 29 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account