Acest subiect conține 20 de răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Dodo&Didi acum 11 ani, 9 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #4899
     Dodo&Didi 
    Participant

    iulia a spus:

    Bine ati venit! sunteti superbi amandoi si am vazut ca aveti si un fratior pisicos acasa cu voi … sa fiti cuminti :)) sa cresteti mari si frumosi si asteptam poze cu voi tot mai multe si mai des postate  va pupam cu mare drag eu (joy ) si mami :*
     

    Da el este fluffy , un puiut de schottish fold care apreciaza foarte mult noile mustelide din casa , le pandeste cand se trezesc ca sa se joace cu ei. Imi place ca stie sa se joace si ii lasa pe ei sa il chinuie hihih Kiss

    #4900
     Dodo&Didi 
    Participant

    #4901
     ana-simona 
    Participant

    ce frumusei sunt sa va traiasca blanosii mariii si frumosi si pisoiul au ce alerga prin casa:D

    multumim de pozici tare simpatici sunt …si asteptam pe curand si alte nouatati de la voi…:*:*:*:*:*: 

    #4902
     Dodo&Didi 
    Participant

    monika7 a spus:

    ce frumusei sunt sa va traiasca blanosii mariii si frumosi si pisoiul au ce alerga prin casa:D

    multumim de pozici tare simpatici sunt …si asteptam pe curand si alte nouatati de la voi…:*:*:*:*:*: 

    Multumim fain , daaa ne place pisicul , dar deocamdata noi suntem mici si ne alearga el pe noi……deocamtata

    #4904
     ingerasuoana 
    Participant

    haha, ce distractie acolo!!! pisicu e sefu!!!

    o sa fie si mai mare distractia cand o sa si-o ia pisicu, mai ales ca vor fi doi care vor conduce 

    =)))

    tare poza cu pisicu :)))

    #4905
     Dodo&Didi 
    Participant

    ingerasuoana a spus:

    haha, ce distractie acolo!!! pisicu e sefu!!!

    o sa fie si mai mare distractia cand o sa si-o ia pisicu, mai ales ca vor fi doi care vor conduce 

    =)))

    tare poza cu pisicu :)))

    Dadadada , lasa ne facm noi mari si ii nu o sa mai scape el de noi Cool

Vizualizare 6 articole - 16 la 21 (din 21 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account