Acest subiect conține 128 de răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  Simo_Pas acum 12 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #3826
     ingerasuoana 
    Participant

    ce hotarat e merlin Laughing nu se lasa!

     

    matinale fetele astea Laughing dexu e obisnuit sa se trezeasca la 7 si, o data cu noi….o mai auzim pe pitica ca se joaca cand nici nu s-a luminat….dar o lasam sa faca ce vrea Laughing se obisnuieste ea Laughing

     

    va pupam!

    #3832
     Lilu 
    Participant

    Da!!! Am observat ca Merlin nu se sperie de nimic si nimeni. N-are treaba cu periuta, aspiratorul, uscator de par, epilator…. poate sa sune oricat de tare el il vrea. 🙂

    Cu somnul si la noi e mai greu, Merlin e cuminte, doarme cand dormim noi si daca se scoala sta cuminte, nu buseste, nu buleste! In schimb Adolf parca e posedat, cand ne punem la somn el atunci se scoala si face numai panarama prin casa. Acum 2 seri s-a bagat in acvariul la broscute, noroc ca am auzit cum a picat capacul. El era cu capul in coaja de la nuca de cocos pescuia dupa broaste. Daca dormeam adanc, cred ca le facea felul la astia mici.

    #3837
     Anonim

    Haha! Pai dihorii sunt crepusculari, aia e ora la care se simt cel mai bine. Daca nu se trezesc la crepuscul e ori ca stau in cusca, ori ca sunt prea rupti in freza si nu au energie sau partener sa se joace:D. Ai mei au zile si zile…sunt dimineti in care tremura casa pe la 5 dimineata: tutuieli, ropote, tranteli si alte dimineti in care e liniste deplina. Se trezesc la 7 odata cu mine 🙂

     

    @lilu, Adolf e dihor inca, Merlin e om ;;)

    #3844
     Sonia Ugro 
    Participant

    Ni s-a dus norocul!De cand o tinem pe Sunny in balcon,s-a dezvatat de litiera si isi face nevoile pe unde apuca,numa in litiera nu.CryCand merg la ea o pun de vreo 10 ori in litiera si dupa ce nu mai am rabdare si plec fac fix langa…Speram sa ,,reinvie” talentul de a face la litiera,ca e o duhoare in balconEmbarassed.In rest joaca,joaca si iar joaca.Smile

    #3903
     ingerasuoana 
    Participant

    ahhhh ce bun e vinul asta =))))

    pupam bursucica :*

    #3907
     Anonim

    Grija cu resturile de la dop, sa nu le inghita…pe viitor 😀

    #4429
     ingerasuoana 
    Participant

    De dimi, domnita mea Yukki era foarteeeeeeeee lipicioasa….lucru care nu prea se intampla.

    M-am asezat si s-a lipit efectiv de mine. am dat-o de doua ori jos si tot la mine se intorcea daca nu ma ridicam. as fi ramas acolo, dar trebuia sa plec la birou. Yell

    Povestesc acest lucru, chiar daca nu este un lucru wow, pentru mine este. pentru ca ei stau intr-o camera si fiind doi au treaba lor si locsorul lor sub canapea. si asa se intampla: cand vreau eu sa ii iubesc ei au alte trebi si pleaca. cand vor ei, nu pot eu sa stau Frown Asta, ca sa pretuiesti ceea ce iti dau pufoseniile.

    #4434
     iulia 
    Participant

    Cunosc senzatia de care ai avut tu parte azi, asa era si Joy nu statea n brate si nu avea rabdare la pupacit si mangaiat ca era foarte activa , acu in schimb vine si se suie singura la mine n brate daca stau undeva jos

    inteleg perfect bucuria ce ai simtit-o cand Yukki a avut momentul lipicios , pupam labutele blanosilor!

    #4435
     Simo_Pas 
    Participant

     Este o senzatie apreciata de noi toti. Tina sta doar putin la pupacit  si ma bucur ca imi doarme in brate, sau bagata in vesta,bluza…. nici nu`mi vine sa ma mai duc undeva sa nu o deranjez.Tony in schimb ma invita la joaca, vine dupa mine prin casa iar cand ma opresc la aragaz, chiuveta,etc… se pune pe spate sa ma joc cu el iar daca il ignor ma prinde de calcai, ma trage de soseta  sau se culca intre talpile mele. Sunt niste scumpi !!! So…. foarte bine k apreciezi momentul acela Oana si te intelegem deoarce si noi il apreciem Kiss

Vizualizare 9 articole - 121 la 129 (din 129 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account