Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Dylan acum 8 ani, 8 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #8804
     Dylan 
    Participant

    Buna seara. Am mai postat in rubrica de vanzari/ cumparari insa nu stiam daca am procedat corect din moment ce caut sa achizitionez dar si sa adopt unul daca se poate. As dori foarte mult un mic puiut de dihoras, mascul, albino cu ochii rosi si nascul mic si roz sau unul albino cu ochii negri. Imi cer mii se scuze dar nu imi mai cum se numea exact.

    Mi-am dorit un mic Dihoras timp de 2 ani si insfarsit am ajuns indeajuns de mare sa decid singura ce e mai bine pentru mine. Ar fi primul meu dihoras, stiu ca majoritatea ve-ti spune ca nu am experienta si asa este dar sunt dispusa sa dau tot ce am mai bun ca micul print sa se simta iubit si bineinteles cu ajutorul vostru o sa am grija de nevoile lui de zi cu zi pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat.

    Este nevoie de o mare responsabilitate, este adevarat, dar sunt convinsa ca ii pot oferi atentia si dragostea de care are nevoie ca sa se dezvolte si sa devina educat. Fiecare persoana a inceput de undeva si eu sunt convinsa ca acesta este momentul sa incep si eu.

    Puteti sa ma contactati la adresa mea de e-mail : samael.mortis@yahoo.com
    Sau sa imi lasati un mesaj in privat. <3

    Va multumesc.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account