Acest subiect conține 8 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Bandit acum 12 ani.

  • Autor
    Mesaje
  • #2295
     Elisza 
    Participant

    Da, da! Eu sunt! Sheba:P. Si sti ce? Cred ca te-am mai vazut pe undeva.:) Oare la liceu? Sau expozitia aia? Hmmm… Stiu! La targul de adoptii sau poate la protest?! In fine. Ideea e ca eu sunt Sheba. M-am nascut in ferma de blana, dar am ajuns in Bucuresti. Prin casa mai sunt si alte peturi, dar eu si cainele suntem cei mai iubiti. Sa nu vad sobolanul ca se apropie de mine. Sa nu aud de chinchilla Yoyo si nici de tarantula aia…Puffa. Cu cainele ma inteleg de minune. Facem dezastru in casa, iar el este mereu certat. Toti ma cred 'micuta' si ca eu nu as intelege. Asa ca el este 'oaia neagra'. Zilnic vad locuri noi si cunosc oameni minunati sau 'cocalari' care ma fac bufnita, sobolan, sarpe sau hamster… Ma amuza ca pe mine ma fac sobolan, iar pe sobolanita o fac porc de Guineea sau hamster. Sunt in centrul atentiei peste tot… la scoala, concerte, puburi…. Sa nu mai spun de poze:”>. Dupa cum se vede eu dorm oriunde si oricand;)). Ce pot sa spun? Imi place la nebunie Mika, dar pacat ca am adormit la concert:)).

    Pe 6 noiembrie fac 6 luni.:) Dabea astept sa fac un anisor!:D Sa vad ce party surpriza voi avea si cadourileee!:D/

    Eheee. Viitorul imi surade.;))

    http://i55.tinypic.com/24pyk44.jpg

    #2708
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte frumusica si cumintica esti Sheba Smile Bine ai venit Kiss

    #2711
     margot1 
    Participant

    Bine ai venit printre noi Sheba!!!!

    Sa ne traiesti si sa faci multe multe prostii, dar nu prea mari ca sa supara mamica ta si te pedepseste sa  nu te mai ia cu ea!!!!LaughLaughLaughLaugh

    #2716
     ingerasuoana 
    Participant

    o dihorita umblata!

    sa traiesti sheba!

    #2722
     Anonim

    Frumusico!

    #2724
     Elisza 
    Participant

    ehee;)) si Nazdravanii vostrii sunt minunati!Kiss Ne intalnim la Pet Expo 2011?:D

    #2779
     Anonim

    Felicitari, Sheba! Kiss

    #2786
     Elisza 
    Participant

    Hei heeei! Nu am asteptam. Toti sunt frumosi foc. Unul mai frumos ca altul:).:”> Locul treeei:D Dintre atatia dihorasi.. fix eu!

    #4599
     Bandit 
    Participant

    Sheba,mai vrem poze cu tine :X eu sincer nu as fi plecat fara tine dar cred ca ma musca Piki daca te luam :)) ha ha Kiss

Vizualizare 9 articole - 1 la 9 (din 9 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account