Acest subiect conține 12 răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 7 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2385
     Anonim

    Am reusit sa primesc din USA prima comanda de test cu produse speciale pentru dihori, dupa cum urmeaza:

     

    1. Ferretone – supliment vitamine si acizi grasi

    2. Marshal Ferret Aide Electrolyte

    3. 8-1 Ferretvite Vitamin Supplement

    4. Marshall Ferret Dental

    5. Ferret Shampoo

    6. Nature's Miracle Stain & Odor Reducer

    7. Marshall RX Upper Respiratory Treatment

    8. Probiotic & Digestive Tract Conditioner

    9. Marshall Ferret Lax – laxativ pentru perioada de naparlire.

     

    Din pacate, nu pot atasata acestui mesaj prezentarea cu specificatiile produselor, asa ca cine este interesat de o comanda, ma poate contacta pe email: roxana@dihori.ro. Comanda se va face dupa ce voi aduna un numar de produse, pentru a justifica transportul.

    Voi trimite prezentarea pe mail celor abonatilor site-ului , in cazul in care nu intra pe forum. Daca va intereseaza si alte produse in afara de cele mentionate mai sus, puteti sa imi spuneti si verific daca pot fi aduse si la ce pret.

    Multumesc.

    #4121
     Anonim

    Saptamana aceasta fac comanda. Cine mai doreste ceva, sa spuna 🙂

    #4862
     Anonim

    In sfarsit, au ajuns si accesoriile pentru dihorasi astazi la Falcon Vet. Pentru cine este interesat, lista de produse este urmatoarea:

     

    1. Ferretone – supliment de acizi grasi si vitamine pentru piele si blana – 65 lei

    2. Vivify Emu Oil  – supliment alimentar cu omega 3-6-9 pentru piele si blana, hipoalergenic – 68 lei

    3. Ferretvite – pasta vitamine – 42 lei

    4. Uncle’s Jim Duk Soup – reteta pentru dihori in covalescenta, fara pofta de mancare sau femele gestante – 40 lei

    5. Ferret Lax Hairball Remedy – laxativ pentru perioada naparlirii sau probleme digestive – 53 lei

    6. Bitter Apple Spray for Ferrets – pentru inlaturarea obiceiului de a musca…oameni si obiecte – 74 lei

    7. Probiotic & Digestive Tract Conditioner – supliment pentru bunastarea tractului digestiv – 61 lei

    8. Biberoane pentru hranirea bebelusilor de dihor, cat si alte animale de talie mica – 38 lei

    9. Time Out! Training Spray – spray pentru ‘dresarea’ dihorilor, facandu-le anumite zone inaccesibile – 59 lei

    10. Ferretsheen Waterless Shampoo 236 ml – sampon uscat, ideal de folosit intre baile cu apa – 52 lei

    11. Sampon pentru purici si capuse 400 ml – 59 lei

    12. Spray pentru purici si capuse, 237 ml – se poate folosi si ptr iepuri, hamsteri, acvarii cu pesti, porcusori de guineea, sau alte animale mici – 49 lei

    13. Nature’s Miracle – cu enzima naturala de citrice, indeparteaza mirosul si petele de pe orice suprafata, 946 ml – 58 lei

    14. Jucarie plus Hide’N’Sleep Alligator – 101 lei

    15. Jucarie plus Octoplay – caracatita – 107 lei

    16. Jucarie plus Ele-Fun – elefant – 95 lei

    17. Jucarie plus Turtle Tunnel – broasca testoasa – 95 lei

    18. Tunel Marshall Super Thru-Way – 122 lei

    19. Hamac Hanging Monkey – hamac sub forma de maimuta – 107 lei

    20. Geanta de transport Twist’N’Go – pliabila – 113 lei

    21. Litiere de colt din plastic atasabile pentru custi – 44 lei

     

    Bineinteles, pe langa mancarea speciala din gama Totally Ferret.

    Va astept cu comentarii si, of course, la cumparaturi :))

    #4864
     ana-simona 
    Participant

    o lista de preturi…..la ce sa primit daca se poate:D

    #4865
     iulia 
    Participant

    vrem si preturi la accesorii :*

    #4875
     Anonim

    Am adaugat preturile 🙂

    #4881
     ana-simona 
    Participant

    multumim roxi:*

    #3451
     Anonim

    Preturile variaza la fiecare comanda, datorita fluctuatiilor de curs valutar. Rog ca persoanele interesate de produse sa sune inainte pentru a reconfirma pretul.

    #4020
     Lilu 
    Participant

    Am luat ieri Ferretone yummy yumm!!! Le place tare tare mult… ar mai fi vrut, dar Roxi a zis sa nu exageram :((((((( 

    Iar noi ascultam indicatiile 😀 

    #4297
     elena 
    Participant

    Buna roxana…As dori sa te intreb ceva in legaura cu vitaminile,cat sa-i dau si ce anume…el acuma mananca de la Royal Veterinary Care Nutrition….ii pun cu piept de pui maruntit si mananca tot,cei drept acum in perioada de crestere mananca foarte des…dar nu-i problema…LaughingEu locuies in Danemarca si as dori sa intreb daca mai comanzi ceva pt copilasii nostri scumpii…Laughing poti sa ma anunti si pe mine,sunt interesata sa stiu cat mai multe despre ei,cum sa-l cresc cat mai bine sa nu aiba probleme de sanatate etc….voi intreba aici cand ma duc la sfarsitul lunii sa-l vaccinez a doua oara sa-l intreb de vitamine sa vad ce imi spune….astept sfatul tau…Multumesc

    #4186
     Anonim

    Veterinary Care Nutrition este o dieta pe care noi nu o avem, deci nu stiu ce sa iti spun. Verifica procentul de proteina si carbohidrati. Iti recomand marci de mancare speciale pentru dihori, gen Totally Ferret, Wysong, Innova Evo, Natura Gold si Zupreem. In Romania nu avem decat Totally Ferret, insa daca ai acces, poti comanda din USA. Pentru mine, Wysong este cea mai buna marca, mai ales pentru dihorii pana intr-un an. 

    Cat despre suplimente, recomand Ferretone si Ferretvite, mai ales in primul an de viata 🙂

    #4974
     elena 
    Participant

    Este un produs care nu se exporta in Romania….ei mi-au spus ca este bun,daca se ingrasa imi vor da altceva….dar deocamdata lui ii place….voi intreba de Wysong daca au si poate aduc la comanda….Royal Veterinary Care Nutrition Proteine 36% Fat content 18% Crude ash 7.4% Crude fibres 2.4%Vitamine A,D Iron,Iodine,Copper,Manganese,Zinc….Asta am vazut pe ambalaj….

    #5005
     Anonim

    Este foarte important ca proteina sa fie animala, nu vegetala, continutul de grasime peste 20%, si fibra cat mai putina (ideal sub 2).

Vizualizare 13 articole - 1 la 13 (din 13 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account