Acest subiect conține 17 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Bandit acum 11 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2445
     Bandit 
    Participant

    Ea este Princess si este prietena lui Bandit 😀

     

    Este din Baia Mare de la Zoli 🙂

    #4851
     ingerasuoana 
    Participant

    bine ai venit printesita!!!!!!!

     

    sa iti pup eu nasucu tau ascutit, de ciocolata cu lapte cu sylver cu sampanie ce esti tu  :)))

    sa va intelegeti bine!!!

    #4853
     iulia 
    Participant

    Bine ai venit  Printeso! sa cresti mare si frumoasa si sa fii cuminte si ascultatoare , mami sigur te iubeste mult si alaturi de ea ai sa inveti lucruri noi si bune dar greu de retinut :*:*:*:* sa fie sanatoasa (ca ne marim familia )

    #4860
     Anonim

    Printesooooo, welcome to the club!Kiss

    #4863
     Bandit 
    Participant

    Multumim multumim 🙂 a cam pus stapanire pe casa 😀 o fi ea mica,dar e fooooarte curajoasa 🙂 Bandit e foarte protector,nu prea ma lasa sa iau de langa el dar ma bucur ca se inteleg 🙂 pana la urma asta conteaza cel mai mult 🙂

     

    A fost si ea cuminte in primele 2 zile,acum s-a dat pe brazda,e jucausa,muscacioasa si mancacioasa :)) se aseamana la caracter perfect cu Bandit 😀

    #4871
     Simo_Pas 
    Participant

    Sa`ti traiasca printesa!!! E foarte frumoasa si e foarte bine ca se inteleg Kiss

    #4872
     Bandit 
    Participant

    Multumesc 🙂 da,deja a cam devenit sefa din ce vad :)))

    #4879
     Anonim

    Femelele sunt intotdeauna sefe 😀

    #4914
     Bandit 
    Participant

    Pixie m-a vazut la web si crede ca sunt scortisoara ;)) hi hi,oricum,orice culoare as fi,mami ma iubeste mult mult mult Kiss

     

    In poza nu prea imi iese bine culoarea reala ….dar o sa incerce mami sa imi fac cateva poze fara blitz zilele acestea 🙂

     

    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282737_148956635241273_1435289527_n.jpg

    #4923
     iulia 
    Participant

    Frumoasa printesa :* , cred ca Pixie are dreptate , o fi pitica scortisoara , e tare frumoasa culoarea :X . pupam nasucu ei 

    #4944
     Bandit 
    Participant

    Multumesc 🙂

     

    Poze noi cu ea Laughing

    #4946
     Simo_Pas 
    Participant

    Superba printesa! Cred ca`i mai bandita decat bandit, la ce fatzuca are :)) Kiss

    #4947
     Anonim

    Parca-i din miere frumusica ta Laughing

    #4949
     Bandit 
    Participant

    Multumesc Kiss

    #3764
     Bandit 
    Participant

    Printesa mea Kiss

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 18 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account