Acest subiect conține 78 de răspunsuri are 11 voci și a fost actualizat ultima dată de  Bandit acum 11 ani, 1 lună.

  • Autor
    Mesaje
  • #4420
     ingerasuoana 
    Participant

    eee, printesita!

    ne bucuram ca in ciuda temerilor bipezilor, tu esti cea mai tare! te pupam pufos pe burtica sa creasca puful si sa fii din nou frumoasa! jucausa esti deja!

    pupam pe suri!Kiss

    #4421
     Anonim

    Kiss

    Joy este o eroina! Si la cat de ingrijita este de stapani, nu ma mir ca o astfel de interventie chirurgicala a fost floare la ureche pentru ea 😀
    #4428
     iulia 
    Participant

    Suntem din ce in ce mai bine si mai jucause (si eu si ea :)) ) acum suntem si nedespartite … e mult mai afectuasa acum desi nici inainte nu ma puteam plange , acu le facem toate impreuna … inclusiv papatul il facem impreuna … eu la masa ea pe masa :))

    arata foarte bine operatie si maine scapam si de fire … desi sunt reabsorbabile zicea medicul ca e mai bine sa le scoatem daca tot avem atata grija de ea ca o incomodeaza … asa ca de maine suntem ca noi :X … pupam pe toti pe nasuc cu mare drag … si am si 2 poze dovada 😛

    mami pe net scriindu-va voua eu nani la ea in brate :X

    adevarul e ca sunt foarte incantata … pana acum iubita mea Joy nu statea sa doarma n brate nici legata acu vine si sta in 2 labute sa o iau in brate de cum ma vede ca ma pun pe fotoliul de la lap… suntem nedespartite Embarassed

    #4431
     ingerasuoana 
    Participant

    Eeeeeeee, ce frumos!

    o adevarata printesita Laughing

    #4463
     iulia 
    Participant

    Fetita noastra iubita si alintata si a revenit de tot de ceva vreme , am uitat sa va impartasesc si voua asta , burtica ei roz inca nu are blanita dar operatia , nici nu se mai vede , foarte frumos si repede s-a vindecat , acu zburda prin casa , e mult mai pupacioasa ca pana acum si la fel de alintata de toti … va pupam abutele la toti !

    #4468
     ingerasuoana 
    Participant

    si noi pupam printesita!!!!

    la cat mai multa joaca!!!si iubire pentru bipezi!!!

    Kiss

    #4521
     iulia 
    Participant

    Salutam frumos pe toata lumea si apoi trecem la lucrurile interesante … a venit in sfarsit zapada , micuta noastra nu mai e micuta … e mare si frumoasa si cuminte … am facut ceva poze in ultima vreme si ma gandeam sa le impart cu voi .. i am confectionat o vestuta sa iesim la zapada … am  incercat sa o ispitesc cu ciocolata dar nu am sanse de parca ar sti ca nu e buna pentru ea .. si mai nou are un fix … doarme in pliul de la halatul de baie … ca si in hamac iar hamacul e in bucatarie neatins si nou nout … da e mai bine la mine se pare … in ultima vreme doarme enorm de mult , se joaca putin dar din tot sufletelul ei de dihoras (i-am luat o undita ce are la un capat un soarec dupa care alearga cu mare placere )iata si pozele :

     

    http://www.facebook.com/video/…..3489906459

    http://www.facebook.com/video/…..4753239666

    #4641
     iulia 
    Participant

    Buna , am avut azi o zi tare buna de plimbare asa ca am iesit cu micuta si iubita noastra Joy , si am facut o gramada de poze care le vdeti pe facebook , adica aici : http://www.facebook.com/media/…..038;type=1

     

     pupam toti blanosii !

     

    P.S : noi in fiecare weekend din ultimele 2 luni iesim cu Joy la plimbare … mai pe sus , mai in brate la tati.

    #4643
     Anonim

    Haha, ati atras toti cainii si oamenii din parc :D. Se simte foarte bine motzata la tati in hanorac :)))

     

    Btw, cum s-a incheiat concursul? Ceva stiri?

    #4645
     iulia 
    Participant

    daaaa, ii place sa vada oameni, sta sa o atinga :)) si pe majoritatea cainilor din pozele alea ii cunoaste , sunt vecini de-ai mei de bloc , se stiu de bebei si nu ii este frica de ei cat timp e la taty in hainuta 😛

    In curand speram sa avem un fratior :”> abia asteptam … o mogaldeata mica  cu care Joy sa se joace .Si  cu concursul :

    A trecut cainele in finala :((… de fapt era “facut concursul” se pare ca se stia cine trebuie sa castige… macar am incercat si nu o sa ma opresc la primul esec… daca mai am ocazia sa o duc pe undeva sa vada lumea ca e un blanos bland , poate mai schimbam cateva opinii:P

    #4644
     Anonim

    Am avut si eu ocazia sa apar cu ei la tv, mai ales pe Maya era interesul, insa m-am gandit mai bine si am renuntat. Nu ca astfel de emisiuni ar avea foarte mare audienta, insa mi-am dat seama ca nu oricine poate fi stapan de dihor, ce sa mai zic de nurca, asa ca am decis sa nu promovez un astfel de animal ca pet. Nu mai vorbesc de stresul la care ar fi fost supusa..

     

    Oricum, dupa cum spuneai si tu, premiul nu conteaza. Important ca v-ati simtit bine :))

    #4713
     iulia 
    Participant

    Am sarbatorit impreuna primul anisor din viata alaturi de iubitorii mei “mami si tati” am uitat sa impartasesc cu voi  acest moment dar … cu ocazia asta vreau sa ures un calduros “la Multi Ani ! lui Yukki, lui Sunny si lui Yang (fratiorii mei dihoricesti) cu o mica intarziere … a trecut primul an frumos, alaturi de oamenii care o iubesc cel mai mult .. 

    Tin sa multumesc pe aceasta cale si lui Zoli primul “mami si tati ” din viata iubitei noastre Joy … multumim pentru ca existi si ca inca mai dai semne , iti uram de pe acu viata lunga noilor puiutzi care am vazut ca sunt pe forum din nou si am inteles ca unul din puiutzi ajunge din nou la Cluj aproape de noi … il asteptam si noi cat si parintii lui viitori cu drag !

    multumim si nasei Oana (Pixie)  si lui Roxana ca existam , ca ne putem bucura impreuna de aceste animalute minunate care pentru mine sunt mai dragi decat copii , momentan … multumiri tuturor si LA MULTI ANI intarziati fratiorilor!

    pupam cu mare drag  iulia , joy si dan

    #4718
     ingerasuoana 
    Participant

    Si noi pupam sorela!!!

    La cati mai muuuuuuuulti anisori frumosi langa mami si tati!

    si nu uita de Ozzy! ca si Ozzineata face parte din clan 😀

    vrei sa spui ca Yang e fratiorul nostru????? pe asta nu o stiam 🙂

    #5321
     iulia 
    Participant

    Buna ziua , n-am mai fost demult pe aici cu mami sa scriem ce am mai facut …

     vreau doar sa stiti ca sunt bine si fericita , mami si tati ma scot in fiecare weekend afara sa vad si eu zapada sau soarele … depinde de zi sau anotimp ca n am mai impartasit cu voi de mult experiente … Joy e cel mai bland “copil” care exista cred , ne intelegem din vorbe … daca o chem sa dea “pusi” , vine fuguta , si a schimbat culoarea radical acu e alba cu codita gri , e frumoasa foc si sanatoasa , jucausa si fericita si am sa va pun si cateva poze ca sa vedeti 

    #5322
     Anonim

    Buna, Iulia! Ma bucur sa aud ca sunteti bine 🙂 Chiar ma gandeam ca nu ai mai dat niciun semn de ceva vreme. Pupicei lui Joy, e superba! Kiss

Vizualizare 15 articole - 61 la 75 (din 79 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account