Acest subiect conține 4 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 12 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2402
     Anonim

    Jim (aka Jimmy, dar l-am rebotezat) este noul meu dihoras. Este baietelul lui Bijou, iar stapana lui nu l-a mai putut tine pentru ca nu isi poate permite costurile medicale aferente implanturilor cu suprelorin. Jim are hiperadrenocorticism….

    E la mine de 2 saptamani, insa nu s-a acomodat cu Leeloo si Pif. Se alearga, se pufaie, si-au separat oarecum teritoriile, dar sper sa nu dureze prea mult faza asta. Jim e un dihor foarte curatel, bine educat si un scump si jumatate! 

    Inca nu i-am facut poze, dar revin 😀

    #4351
     Simo_Pas 
    Participant

     Felicitari Roxy Kiss ,,Problema” cu acomodatul o sa o rezolvi tu . Daca nu tu, atunci cine :))

    #4353
     iulia 
    Participant

    Speram din suflet ca perioada de acomodare sa treaca repede si Jim al tau sa fie fericit la fel ca si cei doi scumpi ai tai , pupam dulce pe toti 3!

    #4356
     Anonim

    Multumesc, multumesc. Si eu cred ca se vor acomoda. Pacat ca nu mai stiu ca sunt fratiori…:D

    #4357
     ingerasuoana 
    Participant

    hihi, cred ca stiu ca sunt fratiori si de aia se jumulesc Laughing

    si Yukki cand s-a intalnit cu fratiorul s-au luat la jumulit….probabil se cearta si se intreaba pe unde a umblat celalalt Laughing

    pupam pufosii ca sa se impace Kiss

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account