Acest subiect conține 27 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 13 ani, 1 lună.

  • Autor
    Mesaje
  • #2314
     Anonim

    Multa lume m-a tot intrebat cand organizez o intalnire cu toate mustelidele din Bucuresti si iata ca a sosit momentul.

    Prin urmare, va astept duminica, 19 decembrie, orele 13.30, la intalnire cu dihorii vostri pe Vatra Luminoasa 106, la sediul Falcon Vet.

    Tot cu aceasta ocazie, Falcon Vet ofera o consultatie, servicii de cosmetica (taiat unghiute si curatat urechi) si raspunsuri la orice intrebari aveti pentru ei legate de dihori gratuit, nu numai cu ocazia intalnirii noastre, ci pe toata durata lunii decembrie

    Speram sa va bucurati si sa va alaturati comunitatii noastre. Acest anunt nu este adresat numai dihorilor din capitala, ci si celor din alte orase, in masura in care pot participa la acest eveniment.

    Multumesc echipei Falcon Vet, care este alaturi de site-ul dihori.ro si gazduieste aceasta intalnire.

    http://img121.imageshack.us/img121/3701/xmasfuzzy.jpg

    #2953
     Simo_Pas 
    Participant

    Va invidiez Bucurestenilor LaughLaughLaughKissKissKiss si va doresc distractie placuta, asteptam si poze Smile

    Noi cei de prin apropierea Clujului si nu numai, ne putem intalni ori in Kios, ori in cheile turzii Wink dar din pacate numai pe la primavara, sa nu le fie frig blanosilor nostri.

    #2961
     ingerasuoana 
    Participant

    ieeeeeeeeeeeeeee

    Laugh

    de abia asteptam intalnirea!

    cu siguranta va vom arata pozici si va vom face sa fiti si voi acolo! ne pare rau ca nu vom fi toti.

    si cu ocazia asta, va veni si un recrut nou – o familie noua de dihorel, care deocamdata invata in ale dihoritului.

    Kiss 

    #2965
     Simo_Pas 
    Participant

    hehehe dihorasi noi Wink Cand se pun poze cu ei ? Va dorim distractie placuta KissKissKiss

    #3023
     ingerasuoana 
    Participant

    http://picasaweb.google.com/10…..19Dec2010#

     

    am retinut cativa dihorei, dar nu ii stiu pe toti….

    cine il recunoaste sa scrie la comment, sau aici si scriu eu la album.

    scuze daca i-am incurcat Innocent, va rog sa ma corectati.

    enjoy

    Kiss

     

    ps: multumim Falcon Vet si Roxana.

    asteptam urmatoarea intalneala Cool

    #3024
     margot1 
    Participant

    Vai de mine!!! La citi dihorei au fost, nu ia-ti incurcat?

    A plecat fiecare cu ai lui? Sau poate a luat cineva unul in plus acasa?Laughing

    Daca as fi fost si eu acolo, sigur plecam cu 4 sau 5 dihori!!!!!!! (eu am 3)Laughing

    #3025
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte frumoase pozele Surprised Ba bucur ca ati fost foarte multi si cred ca a fost super fain Kiss

    #3027
     ingerasuoana 
    Participant

    Da, a fost foarte fain Cool

    nu i-am incurcat – fiecare isi stia blanosul Innocent

    #3029
     Miruna 
    Participant

    A fost absolut superb.

    Eu cred ca au fost peste 30 de micuti si toti s au simtit excelent.

    S a tinut si un miniseminar in care am fost informati despre una din afectiunile cele mai grave ale dihorilor si despre mancarea cea mai indicata pt ei. Am pus intrebari si am primit raspunsuri complete.

    A fost o intalnire in care cei mici s au intalnit, s au jucat , iar noi, stapanii lor am invatat f multe despre cum sa ne pastram prietenii sanatosi si multumiti.

    Multumiri atat organizatorilor cat si participantilor.

    Pe curand

     

    PS.eu am primit primul pupicTongue out

    #3030
     Miruna 
    Participant

    Si as vrea sa mai rog pe cei ce au participat sa se uite in paturicile si jucariile piticilor, poate din intamplare gasim “hotul”care s a indragostit de cercelul meuTongue out.

    MultumescCry

    #3031
     Elisza 
    Participant

    A fost minunat:)! Asteptam si urmatoarea intalnire. Toti dihorasii au fost superbi, prietenosi… iar unul 'prefacut' rau;)), Piciul.

    #3033
     Miruna 
    Participant

    Da, intradevar, odata ajunsi acasa  a facut iar pe sefu si azi i am aplicat tratamentul cu tinutul de ceafa

    Diferenta e ca la mine nu a plans ci doar a cascat si a stat asa…fara nici o reactie, m a sfidat rau cu cascatul ala

    Aia nu era o pozitie de cascat clar, de parca stia ce il asteapta..De atunci s a suparat pe mine, abia se mai joaca, mai mult singur

    A stat sub pat cateva ore singur, apoi a iesit sa mai faca o traznaie si direct in WC

    Acum se joaca singur sub pat mai iese din cand in cand sa se mai uite si cand ma duc sa ma joc cu el imi intoarce spatele si se duce iar sub pat

    Sa  vedem cine cedeaza primul, acestei indiferente.

    Pe mine a cam inceput sa ma doara deja.Cry

    Sper sa fiu tare

    #3034
     Simo_Pas 
    Participant

    Smile Ia intoarce-i si tu putin spatele, efectiv nu-l mai baga in seama si dupa 1 zi 2 incearca sa-i faci pofta cu ceva papa bun care sa fie in ceva punga (sa fosneasca cat mai tare) Wink

    #3037
     brim 
    Participant

    ingerasuoana a spus:

    http://picasaweb.google.com/10…..19Dec2010#

     

    am retinut cativa dihorei, dar nu ii stiu pe toti….

    cine il recunoaste sa scrie la comment, sau aici si scriu eu la album.

    scuze daca i-am incurcat Innocent, va rog sa ma corectati.

    enjoy

    Kiss

     

    ps: multumim Falcon Vet si Roxana.

    asteptam urmatoarea intalneala Cool


    Nici macar eu nu il recunosc pe boris, deci nu e nici o problema daca l-ai incurcat. Multumim de poze si mai vrem 😀

    #3040
     ingerasuoana 
    Participant

    eee, pai cum sa nu il recunosc pe Boris daca a avut atatea de impartit si de “vorbit” cu Dexter Laughing

    cu placere. si eu sper ca va mai fii cineva care sa puna poze.

    poate pe facebook sau ceva de genu….

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 28 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account