Acest subiect conține 4 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  ana-simona acum 11 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2328
     ingerasuoana 
    Participant

    In afara de tooooooata iubirea pe care o dam noi blanosii si toate chestiile haioase pe care le facem, trebuie sa facem si niste prostioare nu?

    Eu, Dex, ala mare si grasun, am o pasiune: sa rod mufele. mufele si firele….dar nu toate….le selectez cu mare precizie – cele care le trebuie lui mamitza si tatutzu…alea care sunt in camera mea nu am nici o treaba. dar cand sunt in plimbari, seara, prin casuta noastra, imi place mult mufa de la incarcatorul lui mami, firul de internet si firu de la monitorul lui tatutzu. ori mufa ori firul, depinde ce imi place pe moment.

    partea nasoala e ca enervez bipezii si s-ar putea sa nu mai am parte de plimbarile de seara Frown

    am o dilema mare, pentru ca nu ma pot abtine sa rod……

    #3200
     Anonim

    Hahaaha! Cred ca a fost rozator in alta viata domnisoricul tau Kiss

    Ai mei nu rod cabluri, slava Domnului, dar:

     

    Maya, the minkie: fura clestii de rufe si ii duce pe covor, fix in mijlocul lui, linseaza orice alta mustelida (nu exista posibilitatea unei prietenii), fura cerceii din urechi (e experta, mai ales cand dorm…ii scoate din ureche in slow motion, nu simt nimic), clamele din par, racaie plantele sau se tavaleste in pamant dupa ce face dus (arghhhhh, urasc chestia asta), sta la panda sa se deschida geamul ca sa racaie plasa, mi-a distrus o canapea pe care am retapitat-o, face un strop de pipi in secunda 1 dupa ce am dat cu mopul in locul unde isi face ea nevoile in mod normal, asta pana sa reimprospatez ziarul. Like a clockwork!;

     

    Leeloo, the evil: fura telecomenzi, ambalaje de dulciuri, se urca pe birou numai cand vrea sa il capseze pe Sabri si fuge in secunda 2, isi face nevoile la 2 mm distanta de ziar in zilele in care se considera smechera si vrea sa alerg dupa ea. In rest, peace!

     

    Pifu', my precious: el nu face nimic rau Kiss . Chiar nu imi amintesc sa fi facut vreo boacana vreodata, si asta pentru ca el nu este dihor, este om Kiss

     

    Wow, ce lista lunga la Maya! Dar in ciuda nebuniilor ei de veverita infuriata, este o scumpaaaaa!

    #3201
     ingerasuoana 
    Participant

    hahaha…….nu stiu ce sa zic de rozator in alta viata……vad ca si-a facut o pasiune……oricum nu mai exista jucarie de cauciuc necapsata sau neciuruita..trebuie sa iau alta…..

    ooooo, ce smecheroasa e mayuta Cool te face in secunda 2 Laughing are la activ, nu gluma

    Leeloo cred ca isi are mai mult porecla de 'evil' din cauza si fiindca nu te lasa sa o iubesti Laughing

    Pifu, se vede in ochii lui ca e un ingeras Innocent

    #5026
     raluka 
    Participant

    si domnisoara mea are astfel de obiceiuri! la inceput se urca pe frigider iar apoi ii era frica sa mai coboare!( am izolat frigiderul) apoi s-a bagat sub dulap sa doarma iar acum a trebuit sa scot un sertar de la dulap pt a-i face loc sa doarma! daca este pedepsita si inchid usa la camera incepe sa scoata toate cartile din rafturi si daca nu deschid usa pana termina face si un pipi akolo!:d iar acum a gasit o pasiune pt partea din spate a dulapului pe care o zgarie si musca numai pe la 2-3 noaptea!

    #5029
     ana-simona 
    Participant

    Are energy multa …..cauta sa ii distragi cu altceva atentia..

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account