Acest subiect conține 28 de răspunsuri are 8 voci și a fost actualizat ultima dată de  ysyoko acum 12 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2395
     Anonim

    O sa incepem aici jurnalul nostru personal. Aici vom scrie toate supararilee, necazurile, bucuriile, etc. In acest topic voi scrie eu, AndreeaC si micuta noastra A?k( evident prin intermediul nostru). Momentan sa facem prezentarile. Ma numesc Laurentiu, am 21 de ani si sunt la facultatea de Informatica. Pe data de 13 octombrie 2011 a intrat in casa noastra A?k. De atunci si noi si ea incercam sa ne acomodam. In momentul de fata ea este speriata de noi iar noi de ea, foarte frustrant. Cam asta este pe scurt, revin cu detalii dar pana atunci sa va arat comoara noastra cu dintii ascutiti ( si pe care ii foloseste fara ezitare )

     

    Un filmult:

     

     

    Si cateva poze:

    #4254
     ysyoko 
    Participant

    yey! ce se distreaza micuta…:D ma bucur ca s-a acomodat cat de cat in noua casa…eu cred ca voi sunteti mai speriati de ea decat ea de voi..presupun ca pana in clipa asta deja a pus stapanire pe toata casa. sa aveti grija de voi si de micuta :* (poate ne vedem duminica 🙂 )

    #4256
     Roxana 
    Keymaster

    Da, in mod cert noi suntem mai speriati decat ea, mai ales eu :)). S-a acomodat doar cu o camera momentan, in restul troneaza cainele si nu stiu cum s-ar intelege. Noi vom ajunge 100% duminica.

    #4257
     Simo_Pas 
    Participant

    Incantati de cunostinta Smile Si bine ati venit! Este foarte frumoasa micuta A?k, seamana f mult cu Tina. Cu timpul va veti acomoda unii cu ceilalti. Orice la inceput este mai greu, asa a fost la toata lumea. 

    ,,Rabdarea este o virtute pe care nu multi o au “

    Sa va traiasca micuta, sa fie sanatoasa!

    #4259
     ingerasuoana 
    Participant

    Dulceata mica si jucausa!

    sa va traiasca, sa va bucurati de ea si sa va distrati impreuna!

    ne pare bine de cunostinta si ne asteptam cu nerabdare sa va intalnim!

    #4266
     Roxana 
    Keymaster

    Astazi micuta noastra a fost foarte cuminte.

    Dimineata cand m-am trezit am mers si am vorbit cu ea. Am bagat degetele in cusca sa o mangai pe capsor si nu s-a dat la mana mea sa ma muste (ca de obicei)Smile

    Apoi… ,,tati” i-a pus pe langa litiera pe ca o avea, o alta tavita. O muta de colo colo si tot in cusca pur si simplu facea Frown

    Cand am revenit acasa(bineinteles cu bunatati si jucarele) micuta noastra pusese tavita in coltul in care isi facea nevoie(nu mai conteaza ca o pusese peste un rahatel Laughing )… a venit la noi apoi, s-a pus in tavita si a facut pipi. Am laudat-o, i-am dat multivitamina si am mangaiat-o iar apoi s-a pus in tavita si a facut si caca!!! Innocent

     

    P.S.: Sa va spun un secret? Ce credeti ca a papat A?k la finalul filmuletului? Eheeeee, piciorul lui ,,tati” !

    @Simo: Si mie mi-a parut ca seamana cu Tinuta de cum am adus-o acasa Smile

    @oana: Multumim de aprecieri! Si noi abia asteptam sa va intalnim!

     

    P.P.S: Pentru ca a fost cuminte, mami si tati i-au cumparat jucarele numai bune de capsat Laughing

      

    #4269
     ysyoko 
    Participant

    super jucarelele! dar grija mare la rontait..la mine au mai ros tot felul de plusuri…si ar cam rontai orice ar avea la dispozitie. abea astept sa ne vedem duminica :* (pana atunci sigur se face ea fata ascultatoare si nemuscacioasa 🙂 )

    #4276
     Anonim

    Haha! Foarte tare Laughing Cred ca se da pe brazda in curand…lasa ca vedem noi cat de 'periculoasa' e la Dihoriada!

    #4279
     Roxana 
    Keymaster

    Heheeeeeeeeeee… Abia astept sa te rontaie si pe tine Roxana Laughing ca sigur de Isa isi aduce aminte si i se urca pe umar ca un Ara Laughing

    #4280
     Anonim

    Abia astept sa ma rontaie :D. Tu crezi ca o sa ii mai arde ei de mine intr-o camera cu 30 de dihori? Wink

    #4285
     iulia 
    Participant

    ma ia invidia ca voi va adunati , eu is cam departe de voi 🙁 frumoasa micuta voastra nazdravana 🙂 , cand o sa va accepte ca parinti o sa inceteze cu muscatul , pana atunci , spor la joaca!

    #4337
     Roxana 
    Keymaster

    Usurel usurel facem progrese. Pana sa fie ea fata cuminte va arat cateva poze cu dansa cand e cea mai cuminte din lume ( cand doarme ). BONUS: fetisoara adormita. ( evil face )

     

     

     

    #4338
     Anonim

    haha! scumpica de ea…musca-i, mami, fii rea! Cool

    #4339
     Roxana 
    Keymaster

    Nu-i amuzant Roxana. Bine ca nu are cont pe dihori.ro si nici nu stie sa citeasca.

    #4340
     Anonim

    haha..u never know….Foot in mouth

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 29 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account