Acest subiect conține 24 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2261
     Simo_Pas 
    Participant

    Tina se joaca foarte frumos la iarba verde, nu are nevoie de lesa Smile

    Dar nu toti dihori sunt asa de cuminti Wink



    Aici este in cautarea unei balti, era cald si am inteleso 🙂

     

     Sau in casa se mai joaca asa

    #2579
     danieladdo 
    Participant

    Lui Bijoux ii place sa se joace in iarba, sa sape si sa fuga…din cauza asta il tin in ham, iar acasa se joaca cu mingiutele de ping – pong Smile

     

    Bijoulica

    #2760
     Elisza 
    Participant

    Hei:). Si eu ii mai dateam vara drumul Shebei in curtea bunicii. Ne alergam, venea si cainele. Era superb! Ii placea sa-i scoata gazonul bunicii:)) sau sa intre in cel mai mare noroi:).

    #3252
     moko_laura 
    Participant

    prima isire cu tazul la iarba verde 🙂 

    #3266
     Anonim

    Heheh! Cred ca a fost foarte fericit prichidindelul! 

    Din familia mea de mustelide, doar Pif e fericit cand iesim la plimbare. Leeloo se urca la pieptul meu si nu iese din hanorac, iar Maya pare stresata de atata zgomot…

    #3278
     moko_laura 
    Participant

    taz nu a avut nici o problema…s-a foit prin iarba tot timpul …a doua oara cand l-am scos la plimbare eram doar eu cu el, sotul meu era la serviciu..si am avut o exp f neplacuta cu un caine al unui nene care nu ne-a lasat deloc in pace..m-am suparat f tare pe omul ala prost care radea de se strica…apoi ne-a urmarit o cioara…eram cu tazul in lesa si cu cioara dupa noi :)))))

    #3282
     ingerasuoana 
    Participant

    se vede ca nu are nici o treaba tazu 🙂

    apropo: cine unde iese la plimbare in parc, ca ne bagam si noi 🙂 dar dupa Paste eventual 🙂

    doamne, ce om Yell lasa ca ii vine si lui randul Innocent

    hahaha! cioara dupa voi!!!!mai interesant era daca era invers :)))

    #3285
     Anonim

    Da, nu stiu de ce li se pare asa amuzant si nu se gandesc nicio clipa ca ar putea iesi macel…

    S-a tinut si dupa Pif o cioara acum cativa ani in parc, mai sa-l agate aratarea! L-am luat in ultimul moment…huh. Si Pif al meu se uita dupa cai verzi pe pereti, n-avea nicio treaba…zero instinct. Tare mult as vrea sa se tina o ciorica dupa Maya >:), sa vezi circ si panarama!

    Mi-ar placea tare mult sa ne vedem in parc dupa Paste! Sa pun un anunt pe site? Lol

    #3286
     ingerasuoana 
    Participant

    daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    deci cea mai tare faza ar fii sa ne intalnim cu totii in parc :)))))))))

    cred ca am strange tooooooooooot parcul in jurul nostru =)))))))))))

    #3287
     Simo_Pas 
    Participant

    Roxana, daca va intalniti voi  in parc cu toti pufosi eu zic sa anuntati si ProTv`ul Laughing o sa  fie belea curata  intalnirea.

    Pupe eu am mai zis sa ne intalnim cu ei ori in Kios, ori in paduricea de langa zoo (Turda) unde vreti voi Smile Pacat ca nu sunt mai multi din Jud. Cluj aici pe site

    #3295
     ingerasuoana 
    Participant

    Clar suntem buni de sticla daca ne intalnim in parc cu totii

    =))

    #3303
     moko_laura 
    Participant

    noi iesim cu taz in parcul tineretului..e cat de cat aproape de casa. mai sta cineva prin apropiere? ar fi super daca ne-am intalni!!!!

    #3304
     moko_laura 
    Participant

    daa roxana..eu una sigur as veni cu tazu…poate intr-o sambata..ca duminica sunt la serviciu…de abia astept!!

    #3301
     ingerasuoana 
    Participant

    laura, eu stau in berceni si sunt aproape de tineretului.

    dar eu pot duminica Frown

    #3309
     Anonim

    Da da, eu stau in Tineretului! Cand, cum ne vedem Innocent

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 25 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account