Acest subiect conține 19 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 1 lună.

  • Autor
    Mesaje
  • #5353
     danieladdo 
    Participant

    Le-a dat o felie intreaga de pepene si au mancat-o pe toata…vad si citiva samburi…poate au mancat si samburi…si mizerie pe jos… Frown 

    #5354
     raluka 
    Participant

    buna! am citit si eu stirea cum ca nu se mai pot lua dihori de la tg mures! un lucru bun avand in vedere faptul ca doar o mica parte din ei erau salvati, restul sacrificati! eu mi-am luat de la sf gheorghe pufoasa si am fost extrem de multumita! pe langa faptul ca am fost la oamenii aia in casa, am vazut unde ii tine, m-a lasat sa ma joc cu ei si apoi sa imi aleg singura dihorita, mi-a explicat cum sa ma ocup de ea, mi-a placut si faptul ca acea femeie chiar a pus suflet pt fiecare dihoras in parte( nu dezvolt mai mult) iar pretul a fost unul pe care mi l-am putut permite! vroiam un dihor insa nu puteam sa dau 400 lei pe el plus restul rezulta un pret destul de mare! am simtit sa spun aceste lucruri deoarece am citit ce se spune despre crescatorul de acolo! este doar simpla mea parere! o zi buna si pupici dihorasilor!

    #5355
     Bandit 
    Participant

    Desigur Roxana,total de acord cu ce ai zis.

    Raluka,e parerea ta,pentru mine cineva care imperecheaza IAR o dihoritza care a nascut un pui cu malformatii e inmultitor.As fi de acord sa zicem si cu crescatorii chiar si fara pedd.Dar macar sa fie hraniti si ei si dihoritza cum trebuie.

    Da,Daniela,si n-ai vrea sa vezi si ce boabe le da sa manance la dihori,cred ca sunt alea de la piata de 3-4 lei /kg….

    #5370
     Lavinia 
    Participant

    Buna Roxana . Am si eu o intrebare.. in afara de crescatoria de la Tg Mures si Sf Gheorghe imi poti da si mie numere de telefoane ale altor crescatori ? Te rog foarte mult. Multumesc anticipat 🙂

    #5376
     Anonim

    Te-as ajuta cu cea mai mare placere, daca as cunoaste alti crescatori. Din pacate, nu stiu pe nimeni altcineva.

    In afara de pet-shop-uri sau proprietarii care isi dau femelele la monta (si care vor posta anunturi pe forum cand va fi cazul, presupun), nu stiu ce sa spun…

Vizualizare 5 articole - 16 la 20 (din 20 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account