Acest subiect conține 23 de răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani.

  • Autor
    Mesaje
  • #3715
     iulia 
    Participant

    Are dreptate Oana , nu stiu cum poti sa alegi intre ingerasii aia mici ca toti is la fel de mici si la fel de superbi :X

    #3737
     margot1 
    Participant

    Vai de mine ce dulci sunt!!!! Dar sunt inca mici!!! 

    Cite saptamini au? Mi se pare mie sau abia de isi deschid ochisorii?

    #3739
     Anonim

    Eh, erau somnorosi nevoie mare. Au peste o luna, insa e diferenta de cateva zile intre ei care conteaza. Am 4 puiuti acasa de sambata si au crescut impresionant. Au niste burti de abia merg, frumusetile.

    A propos, am plasat doua fetite deja. Astept confirmare pentru ultima 😀

    #3744
     iulia 
    Participant

    Ne bucuram ca ai reusit sa plasezi micutele si sa speram ca ii gasesti si la ultima o familie iubitoare , tare dragalase sunt !! pupam pe toti pe botic

    #3746
     Anonim

    Yup, I'm working on it. Nu uitati si de Pierre, daca auziti ceva printre prieteni….

    #3808
     ELEnNa 
    Participant

    Mai este disponibila? Care e varsta actuala si la ce  pret este? O poza, se poate? Multumesc! 🙂

    #3821
     Anonim

    Din pacate nu mai sunt puiuti de vanzare, decat daca mergeti in crescatoria de la Tg Mures. Daca sunteti interesat, va rog sa ma contactati la 0723 505 715.

     

    Asteptam in curand si un mascul albino cu o problema la un ochisor (cataracta), care va fi pus la donatie.

    #4590
     catalin braila 
    Participant

    Buna Ziua

    As vrea si eu sa intru in comunitatea voasta …

    :((  vreau si eu un pufulet ca voi sa scriu si sa postez imagini … sa ma mandresc si eu ;))

    Cine are puisori de vanzare /adoptare  si cam la ce pret ??

    ( astept un mesaj  )

    Ms

    #4686
     Anonim

    Anuntul nu mai este de actualitate.

Vizualizare 9 articole - 16 la 24 (din 24 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account