Acest subiect conține 11 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  Bandit acum 11 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2474
     nuforaname 
    Participant

    Numele lui este Skunk si are 7 luni si jumatate. Are carnet de sanatate si este nesterilizat.

    Raspunde la nume, este invatat la litiera, dar se mai intampla sa dea si pe langa. Este foarte jucaus si musca foarte rar in joaca. Ii place sa fie in mijlocul atentiei si este foarte pupacios. Merge in lesa si iubeste plimbarile prin iarba.

    Pret: 250 de lei + cusca de transport

    Numar de telefon: 0728258561

    #5072
     Bandit 
    Participant

    Offf,Georgiana 🙁 (Sper sa nu gresesc) imi pare rau ca il dai,l-am admirat mult pe facebook,e un frumos,mare pacat,sper sa isi gaseasca un stapan bun! mult succes

    #5074
     nuforaname 
    Participant

    Da, e o scumpete. Imi pare ingrozitor de rau ca nu il mai pot tine. 

    #5073
     Bandit 
    Participant

    Ar fi buna si o poza 🙂 deobicei se dau repede dar tare mult as mai vrea sa mai vad o poza cu el 🙂 e frumos foc foc foc Kiss

    #5075
     ana-simona 
    Participant

    Am putea afla si noi motivul pentru care il vinzi?d c nu il mai poti tine?

    #5076
     Bandit 
    Participant

    Din pacate Georgiana s-a mutat la parintii ei si ei nu accepta cu dihor 🙂 dar astazi seara – maine imi da raspuns (m-am oferit sa il tin pe o perioada de timp,pentru ca nu as vrea sa il dea,il iubeste foarte mult ) 🙂 si imi da raspuns daca ar putea asa 🙂

    #5077
     nuforaname 
    Participant

    Anuntul nu mai este valabil 😀

    #5078
     Bandit 
    Participant

    Asa e,dihorasul va ajunge la mine,il voi tine in foster pana in vara cand se va intoarce inapoi la Georgiana :).

    #5079
     Anonim

    Ce ma bucur !!! Foarte frumos din partea ta, Bandit Kiss

    #5080
     ana-simona 
    Participant

    ma bucur tare mult k il iei tu bianca ….nu in fiecare zi gasim oameni care ofera casutza lor ca foster pt dihorasii nostri dragi.

    #5081
     Bandit 
    Participant

    Il stiu de micut pe Shunk,e din puii Mariei,stiu cat de mult il iubeste si mi-ar fi parut foarte rau sa il dea. 🙂

     

    Va multumesc Kiss Sunt sigur ca multi ar fi procedat la fel 🙂 o sa revin cu poze cu Shunk,sper sa se inteleaga cu ai mei 🙂 .

    #5086
     Bandit 
    Participant

    Skunk e la mine 🙂

     

    Se intelege extraordinar de bine cu Angie (momentan nu a facut cunostinta decat cu ea,maine va face cu ceilalti,ca am zis sa se acomodeze ) ) doavada 😀

     

    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394983_188664014603868_1633977549_n.jpg

     

    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307992_188670571269879_969140561_n.jpg

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 12 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account