Acest subiect conține 24 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani.

  • Autor
    Mesaje
  • #3463
     Anonim

    Bine ai venit Sonia! Ne bucuram ca iti place site-ul nostru Kiss

    Asteptam sa primesti dihorita si sa ne povestesti si noua despre ea! Te vom ajuta cum putem noi mai bine.

    PS: Crezi ca dihorul va alerga pe rotita? Cool 

    #3464
     ingerasuoana 
    Participant

    bine ai venit! asteptam cu mare drag sa ne arati pufosenia!

    si spor la joaca!

    #3465
     Sonia Ugro 
    Participant

    Va multumesc ca m-ati primt.SmileLegat de alergatul pe roata,nu stiu daca o sa o foloseasca dar daca nu va fi entuziasmata o voi lua jos deoarece ocupa mult spatiu…De abia astept sa o primesc!

    #2344
     Roxana 
    Keymaster

    Salut!Sunt noua pe forum si urmeaza sa am un dihor cam intr-o saptamana…Este primul meu dihor si daca ati avea niste sfaturi pentru mine m-ar ajuta multSmile.I-am pregatit cusca cu tot ce are nevoie:litiera,roata de alergat,culcus suspendat,apa,bol de mancare,jucarii etc.Eu am 12 ani si am avut multe animale pana acum.De abia astept noul dihor!Va fi o femela de culoare inchisa si voi avea nevoie de ajutor sa ii gasesc un nume potrivit.

      Dihorasii de pe forum sunt foarte draguti!Site-ul este grozav!Laughing

    #3469
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ai venit Sonia!  Asteptam nerabdatoare  sa`ti vedem  micuta Smile  De unde ti`o aduce?

    #3478
     Sonia Ugro 
    Participant

    Dihorul este de la Baia Mare.Smile

    #3494
     iulia 
    Participant

    Sonia , daca vrei iti pun eu poza cu micuta ta pe topicul tau si … daca tot suntem surori pot sa-ti zic i eu cateva nume care le-am ales impreuna cu “pixie” pentru Joy a mea … numele care mie mi-ar fi placut mult de tot erau : Mia , Luna, Syd , te rog intra pe messenger sa putem vorbi mai usor, te pupa “surioara” ta si asteptam cu nerabrade sa ne vedem Kiss

    Pentru cine nu a vazut o inca pe micuta lui sonia e prima poza :

    http://i1118.photobucket.com/albums/k608/iuliapitic/2011-05-21160414.jpg, micutza ei care curand va primi un nume e cea care sta in mijloc , o asteptam acasa cu drag si spre bucuria mea o sa avem cu cine ne juca din familie pupam toate boticurile pufoseniilor 

    #3495
     Sonia Ugro 
    Participant

    Multumesc pentru ideiLaughing.Dar cred ca o voi numi Sunny pe pufosenie.Vai! Mai este o zi sau doua pana vine hotomanaSmile

    #3500
     iulia 
    Participant

    Ma bucur si eu pentru ca ai reusit sa-i alegi un nume foarte frumos , care se potriveste si cu numele tau Kiss , mai sunt cateva ore care te despart de micuta ta si abia asteptam sa o vedem Tongue out

    #3501
     Anonim

    Cand te va striga pe tine cineva, va veni dihorita 😀 Numele sunt foarte apropiate hi hi

    #3505
     Sonia Ugro 
    Participant

    Astazi a venit Sunny!E asa de blajina incat o port cu mare grija.A baut multa apa si a mancat sase bucatele micute de pulpa.Nu prea mananca bobitele pe care le-am cumparat si nu am alta varietateFrown.E asa de draguta!!Dar va trebui sa rezolv problema cu mancarea.E cam obosita si acum doarme.

    Nu stiu cum sa postez pozeEmbarassed

    #3507
     ingerasuoana 
    Participant

    yeeeeeeeee

    ce frumos!!! Kiss

    pupam nasucu ei!

    #3508
     Sonia Ugro 
    Participant

    Aici este o poza cu ea

    #3509
     iulia 
    Participant

    ce frumoasa e !!! sa te bucuri de ea si sa va jucati mult si frumos impreuna si legat de mancare , Sonia , eu i dau pulpa si piept de pui cu o bucatica de pipota date prin blender … adica tocate … asa le poate papa mai bine si asta le dadea si crescatorul ;), va pupam pe toate 4 labutele si asteptam sa ne vedem cu mare drag :*

    #3510
     Sonia Ugro 
    Participant

    Of,ma chinui de o ora sa uploadez poza la profil si de fiecare data e prea mareYell.Cum sa fac?

     

    P.S.:Cam cat mananca intr-o zi din acest amestec si putem toca daca nu avem blender?De asemenea:ce sa fac pana maine deoarece nu se atinge de bobitele pe care le-am cumparat

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 25 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account