Acest subiect conține 14 răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  dsra_andra acum 13 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2268
     margot1 
    Participant

    Daca ne-am adunat aici in forum toti iubitori de dihori, ar fi bine sa ne prezentam pe scurt fiecare.

     Si noi, “deschizatorii de conserve” ar trebui sa ne cunoastem cit de cit 

    Incep eu:Laugh

    Eu sunt Margot.

    Sunt din Timisoara, dar locuiesc in Germania

    Am 48 de ani, de meserie sunt asistenta medicala si lucrez in ingrijirea la domiciliu.

    Am 3 dihori, 2 baieti si o fetita

    Ptr. moment nu imi vine in minte ce sa mai scriu, daca vreti sa mai stiti ceva, intrebati pur si simpluLaugh 

    #2567
     Simo_Pas 
    Participant

     Ciao Margot, se putea sa lipsim noi de aici 😉   Sa-ti traiasca toti dihorasi sa te bucuri de ei cat mai mult. Smile

    Numele meu este Simona, sunt din Turda,Jud. Cluj am 36 ani .

    Am 1 dihor la care am vrut sa-i mai aduc un fratior sau o surioara dar o sa vad pe parcurs  daca o sa-i aduc sau nu Smile. Este fetita are 1 an  si se numeste Tina, este cea mai scumpa dihorita Laugh

    Va pupam! pa pa

    #2568
     Anonim

    Buna Margot si bine ai venit pe forumul nostru!

    Eu sunt Roxana, 29 ani, Bucuresti. Lucrez in media (mai precis productie de reclame tv) si am 2 dihori – Leeloo, Pif si o nurca – Maya. In noiembrie o sa am a 3-a dihorita, Arrielle, pe care o astept cu nerabdare, desi inca nu stiu cum o sa ma descurc cu 4 mustelide. O sa fie o provocare, cu siguranta.

    Ma bucur ca esti alaturi de noi. Eu te cunosc deja de la prieteni comuni si stiu cat de implicata esti cu dihorii 🙂

    #2580
     ingerasuoana 
    Participant

    Buna!

    In sfarsit am reusit si eu sa scriu aici 🙂

    Numele meu este Oana si am un dihoras pe nume Dexter in varsta de aproape 5 luni. (recunosc ca am furat numele :D).

    Sunt din Bucuresti, am 25 de ani si lucrez la contabilitate la o agentie de turism.

    Imi pare bine de cunostinta si astept cu nerabdare si intalnirea reala nu numai virtuala Cool

    Va pup

    #2595
     brim 
    Participant

    Pana acuma doar 2 baieti am auzit sa aiba dihor, eu si Botezatu Laugh

     

    Eu sunt Calin, din bucuresti si am un dihor pe nume Boris (n 05.mai.2010). Nici eu nu prea sunt bun sa ma descriu singur, daca aveti intrebari…nu ezitati Wink

    #2602
     Roxana 
    Keymaster

    Numele meu este Andreea , am 25 de ani si locuiesc in Bucuresti. Profesia mea este e economist . Am terminat liceul de Arte Plastice ,,Nicolae Tonitza” sectia Grafica apoi am urmat caile Psihologiei(Psihopedagogie Speciala) din cadrul Universitatii Bucuresti…Ulterior , caci incurcate sunt caile domnului , am ajuns sa lucrez intr`o companie la departamentul finaciar si iata ca a trebuit sa fac o a doua facultate si anume Finante si Banci (Spiru Haret) . 

    Am multi copilasi si anume :

    1 dihor scortisoara : Melek

    2 pisicute : Sasha si Maia

    1 hamster Roborovsky : Chitz

    3 caini : Bijou(bichon) , Fluffy(caniche) si Cody(labrador)

    4 porcusori de Guineea : Mati , Betty , Furnica si Zarra

    si 2 nimfe 🙂

     

    Mare familia noastra … mare si fericita 🙂

    #2605
     danieladdo 
    Participant

    Eu sunt Daniela, am 28 de ani si sunt din Timisoara. Am terminat facultatea de informatica si lucrez in domeniul medical. Am un dihor pe nume Bijoux in varsta de aproape 8 luni foarte jucaus si mancacios. Temporar o am pe verisoara lui, Arrielle care o asteapta pe Roxana cu nerabdare. Smile

    Pupacei !

    #2905
     robertcarst 
    Participant

    Buna seara,

    Mi-am facut si eu azi cont pe gmail, ca sa pot sa ma inscriu pe forum. 🙂

    Numele meu este Robert Carst, sunt din Radauti, judetul Suceava. Momentan locuiesc in Bucuresti, unde sunt student al Facultatii de Medicina Veterinara.

    Impreuna cu colegul meu de camera avem o femela dihor, numele ei este Rozi. Pe langa ea mai am 10 tarantule, deocamdata, si un caine, care insa a ramas la parinti in Radauti.

    Pe unii dintre voi ii cunosc, ma bucur ca avem si un forum pentru stapanii de dihori.

    #2909
     Simo_Pas 
    Participant

     Salut Robert si bine ai venit ! Chiar ma gandeam ca aici oare nu o sa apari sa o prezinti pe scumpica de Rozi Smile Pup nasucul ei de faina KissKissKiss

    #2911
     dsra_andra 
    Participant

    Buna!

    Numele meu este Andra, am 21 de ani, sunt din Ploiesti, dar stau in Bucuresti, sunt studenta la psihologie si am un dihoras pe nume Pierre Smile il am de 2 luni jumatate, iar la inceputul lui decembrie implineste 4 luni. Este foarte jucaus si mai nou si pupacios (abia a trecut de perioada cu capsatul zilnic Laugh). Ma uimeste zilnic cu giumbuslucurile lui dar si cu faptul ca este foarte inteligent si empatic. Ma bucur ca am gasit aceasta comunitate de iubitori de dihorasi si sper sa ne si intalnim live Laugh

    Va pupam Kiss

    #2912
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ai venit Andra si Pierre! Sper ca o sa va simtiti bine aici impreuna cu alti blanosi Smile

    Multi pupici Pierre KissKissKiss

    #2914
     robertcarst 
    Participant

    Am asteptat putin sa se remedieze problema cu mail-urile de la yahoo, dar pana la urma m-am hotarat sa imi fac cont si pe gmail, ca sa ma pot inregistra si aici pe forum.Wink

    #2915
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte bine ai facut Smile ne bucuram cand vedem ca apar tot mai multi iubitori de dihorasi, care  cele mai faine animale  blanoase de apartament Wink

    #2919
     margot1 
    Participant

    Bine ati venit aici in forumul “blanosilor”, Robert si Andra!!!!SmileSmile

    Sa va traiasca grasunii!!!!!!

    In sfirsit se inmulteste comunitatea “deschizatorilor de conserve” ptr. dihoriLaughLaughLaughLaughLaughLaugh

    #2921
     dsra_andra 
    Participant

    Multumim de primirea calduroasa Laugh Pierre este deja rasfatatul tuturor prietenilor si membrilor familiei si desi nu l-am scos inca afara, sunt sigura ca il vor indragi si cei care il vor vedea pe strada.

    Pupici pentru toti blanosii de la Pierre si AndraKissKissKiss

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 15 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account