Acest subiect conține 19 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  iulia acum 12 ani, 9 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #3670
     ingerasuoana 
    Participant

    Rox, asta stiam, ca ai niste copiii curati Tongue out

     

    Iulia, am citit pe pagini de pe internet ca dihorasii au culori diferite la ceara de la urechi – de la galben pana la maro inchis – si secretie diferita – trebuie sa il stergi la saptamana sau la mai multe saptamani.

    si noi suntem diferiti.

    de asemenea ceea ce am scris este pur informativ. la fiecare se manifesta diferit.

    pe Dex l-a facut masa cu ceara maro inchis. si Buburuza tot maro inchis are in urechiuse. repet, consider ca la fiecare se manifesta altfel si fiecare e diferit.

     

    va pupam si va dorim urechiuse sanatoase!

    #3671
     iulia 
    Participant

    Ma bucur ca macar Bubu si Dex sunt  ok, o sa ne treaca si noua si o sa fim linistite , momentan ne agitam ca nu prea ne place sa ne umble cineva prin urechi 😛 , la noi nu da roade cu tinutul dupa ceafa :)) nu sta orice i-as face … asa ca o tine tati si mami o curata , asa merge la noi momentan.

    #3672
     Sonia Ugro 
    Participant

    Eu pe Sunny a mea o tin de ceafa si sta linistita cat sa am timp sa ii curat repede urechile.Laughing

    #3673
     ingerasuoana 
    Participant

    nici Bubu nu vroia sa stea la inceput….se zvarcolea in toate directiile, doar doar de ar scapa.

    Iulia, fii calma tu, inspira-i calmul, si tine-o pana se linisteste. dupa ce se linisteste umbla-i.

    eu asa fac: cand se zvarcoleste o las sa se linisteasca – tinand-o tot dupa ceafa – si doar cand se linistete umblu.

    puuup

    #3674
     iulia 
    Participant

    Mersi de sfaturi Oana si Sonia da e ok si cu amandoi , el o tine  calm si sta blanda si eu o curat , eu nu pot sa o tin sa se zbata da le dan sta tare cumintica :P.pupicei pe boticuri

Vizualizare 5 articole - 16 la 20 (din 20 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account