Acest subiect conține 12 răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  Sonia acum 12 ani, 7 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2380
     Anonim

    Mayuca mea a murit ieri…

    A facut infarct si a murit linistita, in somn, cu mine departe de ea…

    De parca si-a ales momentul cand sa moara…

    ….nici nu mai stiu ce sa zic, sunt devastata 🙁

    #3989
     Simo_Pas 
    Participant

    ……….CryCryCry Saracuta Maya….  Fi tare Roxy >:d<    …

    #3990
     iulia 
    Participant

    CryCryCry ne pare tare rau dar, fi tare Roxana , acu te priveste de sus ! Innocent

    #3992
     moko_laura 
    Participant

    vai Roxana….ce rau imi pare!!!! Cry nu-mi vine sa cred…maya…..

    roxana, inearca sa treci peste asta…mayuita este cu ingerasii. Fii tare! daca ai fi langa mine acum te/as lua in brate, draga de tine..ce pierdere…Capul sus roxana! Durerea va trece, insa amintirile frumoase nu vor piere niciodata. Incearca sa-ti amintesti de maya, frumos, nu lasa durerea sa te doboare. 

    #3993
     Anonim

    Multumesc tuturor pentru vorbele frumoase. Cel mai tare ma oftic ca a murit acum, cand eram plecata din tara…niciodata nu m-as fi gandit ca o sa pierd asa. Nu se putea face nimic oricum, insa macar as fi fost cu ea…

    E foarte greu, nici nu imi mai vine sa intru in casa. Cad peretii pe mine…

    #3994
     ysyoko 
    Participant

    Am vazut si eu de dimineata ce s-a intamplat cu Maya…si nici n-am putut sa raspund atunci de suparare. Pot sa spun doar ca ma bucur ca am avut bucuria sa intalnesc si eu acest sufletel superb care s-a transformat in ingeras. Roxana..ai grija de tine si de sufletelele care ti-au mai ramas, esti una dintre cele mai bune persoane pe care le-am intalnit…nu meritai sa ti se intample asa ceva. Pupici pt Mayuca.

    #3996
     moko_laura 
    Participant

    nici nu stiu ce sa mai spun. in astfel de situatii cuvintele parca nu-si mai au rostul..par vorbe goale…orice s-ar spune, orice incurajari ai primi, mangaieri si vorbe bune…in momentele astea conteaza prea putin. si nu stiu ce sa spun, daca trebuie sa mai spun ceva sau doar sa tac…si sa te incurajez in gand…

    #3998
     ingerasuoana 
    Participant

    offfff, doamne!

    cand am citit titlul, toata fiinta mea s-a prabusit!

    imi pare nespus de rau!

    sunt alaturi de tine cu gandul!

    #4000
     Anonim

    Cry

    #4003
     moko_laura 
    Participant

     

    uite un filmulet sa te mai inveselesti putin 🙂

    #4031
     Beatrice 
    Participant

    De cand mi-ai spus de Maya sunt foarte trista, ma gandesc intruna la ce e in sufletelul tau…of nici nu mai stiu ce sa spun…fi tare , sunt alaturi de tine iubita 🙁

    #4037
     Sonia Ugro 
    Participant

    Vai,nu stiu ce sa iti zic… Cred ca plangi tot timpul.Nu mai fi trista,acum e sus,cu ceilalti dihorasi si te iubeste de sus.Gandeste-te la ganduri mai vesele si petrece mai mult timp cu ceilalti puiuti ai tai.Supararea va trece si va face loc bucuriei ca ai avut langa tine un animal atat de iubitor.

    #4050
     Sonia 
    Participant

    gandestete ca a murit cand tu nu erai acasa ca sa-ti faca un bine. ai fi suferit mult mai mult daca ai fi vazut-o.

    eu am avut un porcusor de guineea care a murit la fel, cand eu eram la mare. bunicii mei l-au ingropat, nici macar nu stiu unde. tineam si inca mai tin mult la el, plang cand ma gandesc. de fiecare data cand mergeam printr-un pet-shop si mai vedeam un porcusor de guineea, as fi vrut sa il i-au, dar mi-era frica ca o sa trec din nou prin asta.;

     

    imi pare rau pentru Maya … sincer

Vizualizare 13 articole - 1 la 13 (din 13 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account