Acest subiect conține 21 de răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #3404
     ingerasuoana 
    Participant

    O pufosenie, se legana, pe oooooooooo panza de paiajennnnnnnnn

    Si pentru ca  nu se rupea, a mai venit o pufosenieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Smile

     

    vrem sa facem doua pufosenii, fratiori 🙂

    speram sa ne iasa Cool

    #3406
     ingerasuoana 
    Participant

    imi place pam pamu

    =))

    azi face o intalnire, si vineri vrem sa facem mutarea Cool

    #3407
     Anonim

    Hi ha! De ce nu faci direct mutarea? 😀 Intalnirea nu va fi relevanta. In 95% din cazuri iese cu bataie…

    #3408
     Simo_Pas 
    Participant

    Ai putea sa`l tii in apropierea lui Dex vre`o 2 zile si asa cred ca nu o sa mai iasa cu bataie 🙂

    #3410
     Roxana 
    Keymaster

    Dolfi va transmite ca se afla in continuare in cautarea unui stapan rabdator si intelegator, intrucat a trecut prin multe greutati cand era micut si merita pe cineva care sa il iubeasca…

    Intalnirea de ieri a fost ok, cu Dex nu a avut nimic de impartit, in schimb a fost neastamparat si, fiind speriat cand intalneste oameni straini, a capsat-o pe saraca Oana si pe sotiorul ei…Cred ca acest lucru se datoreaza in mare parte faptului ca nu a fost ingrijit corespunzator de primii stapani si a ramas cu niste amintiri neplacute…

    Daca este cineva care sa aiba rabdare si dorinta de a ii oferi un camin, asteptam raspunsuri la adresa de mail nuamrabdare@gmail.com

    #3414
     Simo_Pas 
    Participant

    Saracutul 🙁 pai la cat era de stresat, era de asteptat ca o sa capseze mai ales daca l`ati asaltat cu toti. Daca nu aveam 2, il luam eu. Are nevoie doar de putina rabdare ca sa castige incredere.

    #3450
     Anonim

    Adolf a fost adoptat. Anuntul nu mai este de actualitate.

Vizualizare 7 articole - 16 la 22 (din 22 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account