Acest subiect conține 21 de răspunsuri are 8 voci și a fost actualizat ultima dată de  ana-simona acum 11 ani, 8 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #4370
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte frumosi sunt amandoi, ma bucur ca au asa o companie placuta fetitele ! Sa va traiasca !!!!

    #4372
     iulia 
    Participant

    Superbi pufosii vostrii iar Lucky se pare ca isi merita numele , sa va traiasca amandoi si sa va jucati mult impreuna … si in legatura cu mirosul … eu ii fac la a mea baie o data pe saptamana de la 5 saptamani pana in prezent la 6 luni jumate … o data pe saptamana o spal cu shampon pt pisici persane … are o blanita curata si matasoasa de ti-e mai mare dragul sa o atingi si in plus NU MIROASE deloc … asa ca ai putea sa incerci … poate da roade si la tine 😛

    va pupa dulce iulia si Joy!

    joaca placuta!

    #4380
     Anonim

    E prea mult sa speli un dihor o data pe saptamana…poate maximum 1 data pe luna, desi si asa consider ca e prea mult. Eu am spalat-o de Leeloo de 2 ori in 2 ani si jumatate si nu miroase deloc, pentru ca asa ii este felul; pe Pif il spal mai des, pentru ca este alb si se murdareste, mai ales dupa ce iesim la plimbare, insa de cele mai multe ori il spal numai pe labute. Si la fel, nu miroase.

    Dihorii sunt foarte curati si isi fac singuri igiena; unii au un miros specific mai puternic (posibil si daca au raie auriculara), altii nu. Cred ca este o chestiune de noroc si de felul in care fiecare om percepe mirosul. Pentru unii e ok, chiar le place, insa altii il percep foarte puternic si agasant. Imbaierea nu atenueaza acest miros, ba, din contra, as zice ca il exacerbeaza, pentru ca pielea secreta si mai bun sebum in urma samponarilor frecvente. 

    #4544
     sumisumatra 
    Participant

    as vrea sa mai pun niste poze….dar nu mai stiu cum, oricum am uitat userul si parola de pe image shak…..

    exista o posibilitate mai usoara?

    #4545
     Simo_Pas 
    Participant

    Poti incerca aici    http://tinypic.com/     La rezolutie setezi 800×600 🙂

    #4912
     sumisumatra 
    Participant

    Ia sa vedem daca m-am descurcat dupa ce am citit tutorialul…..

    In film apare domnul Lucky dupa ce a facut baie…..

    Uploaded with ImageShack.us

    #4913
     ana-simona 
    Participant

    foarte frumos sa va traiasca si sa dea domnu sa ramana p veci la voi in familie ….pupici mari de la mara si millo:D

Vizualizare 7 articole - 16 la 22 (din 22 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account