Acest subiect conține 3 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  alina_elena acum 11 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2497
     RalucaP 
    Participant

    Salut! Maya s-a mai cumintit,dar,ca orice dihoras proaspat adoptat este inca speriata (cred).Pentru moment o manevrez cu niste manusi pe care,miracol,nu le-a muscat niciodata!Ieri i-am aratat o palma si cand a vazut-o parca a inebunit! S-a prins de un deget si nu i-a mai dat drumul pana ce nu am prins-o de ceafa! 

    Iar acum intrebarea mea:este bine sa o manevrez cu manusi pana ce se mai acomodeaza sau sa-mi risc cateva degete pana cand  invata ca nu este bine sa muste?

    PS:cum se insereaza poze aici?

    #5234
     raluka 
    Participant

    buna! este recomandat sa lasi manusile pt ca ea sa se obisnuiasca direct cu mana ta! la un moment dat nu o sa mai muste, cand o sa capete incredere in tine si cand se va acomoda cu casa si tot din jur!

    #5235
     RalucaP 
    Participant

    poimaine mergem la veterinar….sunt curioasa cum va reactiona veterinarul.Am facut programare de inainte de sarbatori dar oamenii de acolo pareau “experimentati” ca sa spun asa.Saracuta Maya! acum or sa o izbeasca o tona de alte mirosuri necunoscute! cum credeti ca va reactiona?Sper doar ca nu va “inebuni” iar apoi sa dureze si mai mult sa-i castig increderea.:(

    #5236
     alina_elena 
    Participant

    Hello,

     

    Ti-am trimis un PM, daca vrei sa impartasim impresii Smile

     

    Alina

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account