Acest subiect conține 30 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 13 ani.

  • Autor
    Mesaje
  • #3165
     brim 
    Participant

    Din pacate nu o sa pot ajunge, pt ca isi serbeaza tatal meu ziua de nastere.

    Distractie placuta 😀

    #3166
     ingerasuoana 
    Participant

    E, tot petrecere va fii Laughing

    sa iti traiasca tatal, sa fie sanatos

    #3168
     Anonim

    La multi ani tatalui tau! Imi pare rau ca Boris nu va fi alaturi de noi la aceasta intalnire :(…poate cu urmatoarea ocazie Kiss

    #3169
     Anonim

    Echipa de filmare va veni abia pe la orele 15.00, asa ca nu e problema daca unii dintre voi vin putin mai tarziu 🙂

    #3170
     Anonim

    Din pacate, doar ce am primit o veste proasta: emisiunea “Arca lui Noe” a fost scoasa din grila de programe TVR. Sambata aceasta se va difuza ultima editie…ce ghinion, o emisiune difuzata de atatia ani sa fie scoasa tocmai acum… 🙁

    Imi pare rau, am mediatizat destul de mult acest eveniment si sper ca cei care vin sa nu fie dezamagiti…

    Revin cu update-uri, daca va fi cazul.

    #3171
     ingerasuoana 
    Participant

    Asta e…..

    daca nu sunt blanosii nostri vedete la televizor, sunt sigur vedetele noastre….

    de intalnire tot ne vom bucura…

    pe noi nu ne-ai dezamagit, atatat timp cat ai adus ceva nou intalnirii si nu a fost vina ta ca a fost anulata.

    multumim oricum (Oana + Dex)

    #3174
     constalx 
    Participant

    Timo vine. Si nu-i pasa ca nu apare la televizor. El si asa nu prea se uita Smile

    #3176
     Anonim

    Stiu ca nu televiziunea era importanta in acest eveniment, ci faptul ca ne vedem iar cu totii si ne simtim bine, insa este o dezamagire pentru mine, trebuie sa recunosc. Tinand cont ca suntem singurii in tara care organizam asa ceva, era demn de o aparitie la tv. Scoaterea emisiunii din program nu ma socheaza foarte tare, doar ma intristeaza. Insa e normal sa fie mai mult spatiu de emisie pentru Cruduta si scandalul Columbeanu…

     

    Animalele nu mai sunt subiect de interes, din pacate…

    #3177
     Elisza 
    Participant

    Pune cineva poze? A fost foarte faina petrecerea! Sper ca va fi si a treia dihoriada!;))

    #3179
     Anonim

     Astea sunt pozele facute de mine (putine, majoritatea blurate) si mai am cateva filmulete pe care le uploadez cand ajung acasa diseara.

    Oana si Alex au mai facut, asteptam si de la ei 🙂

     

    #3180
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte frumoase pozele Kiss Dar asteptam mai multe ;;)

    #3181
     Anonim

    Scuze ca nu am pus inca filmuletele, am ajuns aseara cam rupta-n freza si nu am avut timp. Intalnirea a fost super ok. Mai putini dihori decat data trecuta, la modul ca au fost persoane care nu au venit din varii motive, insa au aparut stapani noi :). Ne-a facut placere sa le cunoastem dihoreii si sa ne jucam cu ei Kiss

    Leeloo a mea a fost o scumpa, nu ma mai saturam de ea! A fost pentru prima data cand nu a muscat si a stat linistita in brate. Am profitat de moment si am iubit-o putin. Evident ca dupa ce a plecat toata lumea, s-a simtit mai in largul ei si a revenit la obiceiurile vechi: l-a muscat pe Radu :)). Afurisit neam de dihor!

    #3182
     ingerasuoana 
    Participant

    da, voi pune si eu pozicile….inca nu am reusit sa scot pozicile…..dar de data asta nu am facut asa multe Tongue out

    le voi pune si pe facebook (puteti sa imi dati add, dar daca nu vad nici un dihorel in poza, nu dau acceptSealed – asa ca va rog sa imi dati un mesaj ca sa stiu daca dau accept sau nu)

     

    Leloo e o smecherita, Roxana Laughing

    #3183
     robertcarst 
    Participant

    Eu si Paul am uitat sa ne aducem un aparat pentru poze… 🙁

    Oricum a fost super tare, si oamenii si locul, dar mai ales blanosii :). Ne-a facut placere sa fim acolo si speram sa mai avem ocazia asta. Multumim Roxanei si echipei de la Falcon Vet.

    #3184
     ingerasuoana 
    Participant

    https://picasaweb.google.com/101645503129183840386/Mar132011#

    sunt si pe facebook

    multumim roxana si falcon vet

Vizualizare 15 articole - 16 la 30 (din 31 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account