Acest subiect conține 10 răspunsuri are 8 voci și a fost actualizat ultima dată de  Diana acum 11 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2349
     Anonim

    Sunt Gabi din Sf. Gheorghe si am vazut pe site ca unii cauta dihori. Eu cresc dihori de mai multi ani, in fiecare an am pui de dihori. Pretul lor este 250 ron. Ii cresc obisnuindu-i cu mana, ca stapanul nou sa nu aiba probleme cu puiul nou venit.
    Daca e cineva interesat, ma poate contacta pe mail shynghy@yahoo.com sau la numarul de telefon 0742 545 659.

    #4424
     ysyoko 
    Participant

    ce draguti sunt!

    #4425
     iulia 
    Participant

    Niste ingerasi pufosi si dragalasi … asteptam si noi sa vina primavara sa vedem daca reusim sa ne adaptam la 2 … mult noroc noilor stapani , puiutii sunt superbi

    #4908
     maria j 
    Participant

    mai aveti pui de dihor si anul acesta?

    #4911
     ana-simona 
    Participant

    ma sunt disponibil 2 banditi din cate am auzit….dak iti doresti ia leg cu d-nul de la Sf Gheorghe:D

    #4963
     Cornelr 
    Participant

    Va salut,

     

    De mult vreau sa imi cumpar si eu un dihoras si nu reusesc 🙁

    Vineri am drum spre brasov… mai exact transfagarasan si daca domnul din sfantul gheorghe mai are pui as fi si eu interesat de unul. Un numar de telefon se poate a dansului.

     

    Multumesc

    #4968
     Diana 
    Participant

    Cornelr a spus:

    Va salut,

     

    De mult vreau sa imi cumpar si eu un dihoras si nu reusesc 🙁

    Vineri am drum spre brasov… mai exact transfagarasan si daca domnul din sfantul gheorghe mai are pui as fi si eu interesat de unul. Un numar de telefon se poate a dansului.

     

    Multumesc

     

    Buna,

     

    Eu am vorbit cu domnul de la sf gheorghe si mai avea doi puiuti, un baiat si o fetita. Mai bine ii trimiti un e-mail si vezi exact ce si cum. adresa dansului si numarul de telefon sunt trecute in primul post din acest topic.

    Multa bafta!

    #4969
     Cornelr 
    Participant

    pana am tot asteptat un raspuns din partea voastra am cautat si am gasit altceva mai bun.

    Ala din sf gheorghe nu raspunde, fata din bucuresti nu stie ce vrea asa ca mai bine merg la Targu mures si iau de acolo.

    Ca fapt divers nu mi-a folosit la nimic forumul asta.

    #4970
     Anonim

    Cornelr, imi pare bine ca ai reusit sa gasesti un dihoras si, in acelasi timp, imi pare rau ca nu ai reusit sa dai de respectivii mentionati, insa site-ul dihori.ro nu vinde dihori, iar forumul nu face altceva decat sa intermedieze vanzari sau donatii prin postare de anunturi. 

    Sper ca totusi forumul si site-ul sa iti fie utile dupa ce cumperi dihorasul, pentru ca acesta este de fapt scopul lor.

    #5237
     Lavinia 
    Participant

    Salut , as vrea si eu un dihoras de la Sf , Gheorghe. Gabi , daca imi poti da mai multe detalii contacteaza-ma pe id-ul : Lavii_iuliana .                         Multumesc 🙂

    #5240
     Diana 
    Participant

    Lavinia, nu cred ca Gabi o sa iti raspunda. Cel mai sigur este sa ii dai un telefon si sa vorbesti cu el.

    Daca esti din Bucuresti, vezi ca aveau doi albino la Maxi Pet de pe Mihai Bravu, pret 380-390 ron…nu mai stiu exact. Poti sa le dai un telefon sa fii sigura. Numarul il gasesti pe site-ul lor.

Vizualizare 11 articole - 1 la 11 (din 11 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account