Acest subiect conține 28 de răspunsuri are 8 voci și a fost actualizat ultima dată de  ysyoko acum 12 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #4341
     ingerasuoana 
    Participant

    haha, bandita!!!

    pupam ingerasa cu cornite!!!

    Kiss

    #4342
     iulia 
    Participant

    frumoasa bandita ! sa va traiasca … si app. cunosc si eu mutra aia de “am sa te musc” evil sweet face

    #4352
     Roxana 
    Keymaster

    La multi ani / La multe luni A?k !

     

    http://i304.photobucket.com/albums/nn185/Bearykewl2/happy_bday_ferret.jpg

    #4354
     iulia 
    Participant

    La multi ani lui Ask si din partea noastra , sa creasca mare si frumos alaturi de voi!

    #4355
     Roxana 
    Keymaster

    @ Iulia am 2 completari.

    1. e fata

    2. sa creasca mare, frumoasa si mai ales cuminte si sa nu mai muste.

    #4358
     ingerasuoana 
    Participant

    la multe luni, galusca mica!!!

    #4362
     iulia 
    Participant

    Mii de scuze ca am gresit exprimarea Embarassed sa ne traiesti feticita si mai ales cuminte alaturi de parintii tai iubitori, draga mea Ask!!Kiss

    #4363
     Anonim

    La multi ani, Ask :D. Stiu ca e cu intarziere, dar nu intelegeam exact ce sarbatoresti }{

    #4375
     Roxana 
    Keymaster

    Buna dimineata!

    Daca tot e ora de cafea(si cafeaua e mult mai dulce la o barfa mica) am zis sa va laud si eu fata noastra care face NUMAI la litiera. Innocent

    Pana acum am cautat milioane de moduri de a prinde litierele ca sa nu le desfaca… in zadar. I-am luat verde ca deh, poate nu ii place fetei o culoare banala… neeeeaaaahhhh!

    Cand o vedeam ca face in litiera(accidental) o laudam si ii dadeam multivitamina.

    In final, i-am luat un soi de tavita pe care nu am mai prins-o pentru ca mandra tot gasea modalitati de a o desface. Am lasat-o in voia ei… O tot plimba, o impinge, se enerveaza daaaaaarrrr … face numai in ea Kiss

    #4376
     ingerasuoana 
    Participant

    yeeeeeeeeeeeeeeei

    cea mai mare bucuriiiiiiiiiiiiie

    Laughing

    pufoasa!sunt sigura ca va veni vremea cand nu v? va mai dintui Kiss

    #4377
     Roxana 
    Keymaster

    Adevarat ca cea mai mare bucurie.

    Si cu muscatul suntem pe drumul cel bun, zic eu.

    Mai avem de muncit…

    E drept ca am avut momente cand imi venea sa renunt, recunosc Frown (si ma simt cumva vinovata dar simteam ca nu mai pot). Ultima data mi-a bagat dintii pana in muschiul mainii(deasupra degetului mare)… si acum cand o mai fortez(mana) simt un deranj. A trebuit sa mearga Laur noaptea la farmacie sa-mi cumpere Betadina si un antiinflamator. 

    #4382
     ELEnNa 
    Participant

    Cu banda dubla adeziva noi prindem litiera inca de cand era Sid mic pentru ca si el o cara prin toata baia.

    Gasesti prin supermarketuri la chestii de birou, sau pe  la rafturile cu scotch. Poti lua lata sau poti sa iei de aia mai subtiire si lipesti mai multe  bucati de gresie sau de parchet peste care aplici litiera 🙂

    #4384
     Roxana 
    Keymaster

    Multumim frumos de sfat Smile

    Stiam de banda insa nu ma deranjeaza foarte tare. Ea are litiera in cusca si nu as vrea sa o mutam momentan de teama ca va face pe unde nu trebuie. Cuscuta nu este a noastra asa ca nu ne permitem sa o stricam cu banda Smile

    #4385
     ysyoko 
    Participant

    felicitari pt reusita cu litiera!

Vizualizare 14 articole - 16 la 29 (din 29 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account