Acest subiect conține 12 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 7 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2350
     ingerasuoana 
    Participant

    Buna!

    Dupa muuuuuuulte asteptari (din partea fanilor Laughing), vrem si noi sa ne prezentam: eu sunt Yukki, sunt fetitza, sunt surioara cu Joy si Sunny si sunt adoptata de  Dex, fratiorul meu.

    Sunt mica, fragila si delicata. Am parcurs un drum lung pana sa ajung la familia mea adoptiva. Am plans in prima zi, dar acum m-am linistit.

    Deocamdata stau in cusculita si sunt foarte cuminte. Pap carnita si sunt alintata.

     

    asta mica sunt eu:

    https://picasaweb.google.com/101645503129183840386/Bubu

     

    mai multe povesti cu mine, va v-a spune mami!

    va capsez cu dintisiorii mei miciiiiiiii, ca limbute inca nu dau 😀

    #3593
     Anonim

    Yukki este superba! Deja ma preling pe aici pe birou…..Cry Uff, daca nu imi vine sa ii iau pe toti! M-a ferit Dzeu sa am o casa la curte, ca aveam cel putin 20 de dihori cu siguranta, ca babele alea nebune colectionare de pisici Laughing. Ma vedeati la stirile de la ora 5!

    Oana, ce sa-ti zic? Sa iti traiasca, sa te bucuri de ea si cu eaCool

    #3594
     iulia 
    Participant

    Bine ai venit acasa! … cat e de frumoasa , ma tot uit la ea Innocent te-am asteptat cu sufletul la gura 😛 , pe mami nu prea ai voie sa o capsezi , ti-a pus un nume frumos , sper si va doresc sa se iubeasca cu Dexu si sa creasca frumosi impreuna , pupam pe boticpe amandoi blanosii Kiss

    #3595
     ingerasuoana 
    Participant

    haha, cred ca altfel nu te-as vedea la curte, decat cu vreo 20 de sufletele dulci pe langa tine, rox.

     

    multumim de aprecieri.

    #3605
     Simo_Pas 
    Participant

    Este superba Yukki  asta mica Kiss Sa`ti creasca mare si sanatoasa ca frumoasa este 🙂 Cum se impaca cu Dex?

    #3607
     ingerasuoana 
    Participant

    Multumim Smile

    deocamdata Dexu a mers in directia opusa pana acum….la un moment dat, vroia sa o apuce de ceafa, dar nu l-am lasat noi, bipezii…ieri i-am lasat sa vedem ce se intampla…Dexu vrea sa o apuce de ceafa, sa o domine, dar se pare ca ea nu se lasa …se foieste pana iese de sub el…vrea sa se joace cu el, dar deocamdata nu stim sa ne jucam impreuna…mai dureaza….

    va pupacim

    #3641
     Lilu 
    Participant

    Este minunata, sa va bucurati de ea 🙂 In putin timp o sa se obisnuiasca si Dex cu ea. O sa faca panarama prin toata casa :))

    Succes!

    #3644
     ingerasuoana 
    Participant

    multumim!

    deja  topaie in toate partile si vrea sa se joace cu Dex, iar Dex, smecheros nevoie mare, nu totdeauna o baga in seama….iar cand o baga in seama se iau la tranta…ce-i drept Dexu inca invata se joace….el e obisnuit sa se joace cu bipezii…

    deja incepe sa iasa soarele la noi….

    va pupam cu drag, caci am invatat sa dam limbute!

    Kiss

    #3645
     iulia 
    Participant

    Ne bucuram tare ca a invatat sa dea limbute si ca Dex o baga n seama si o ia la trante , sunteti pe drumul cel bun si deja va invidiez ca aveti 2 jucarii vii care va coloreaza viatza , va pupam dulce pe boticul pufos Kiss

    #3646
     Sonia Ugro 
    Participant

    Vai,ce draguta e !KissSa fie sanatoasa!O pupam pe urechiuse surioarele si ceilalti dihorasi.

    #4010
     ingerasuoana 
    Participant

    Anunt important Laughing

    vreau sa ii schimb numele donsoarei: din Bubu in Yukki

    da, Pupe, recunosc ca tu mi-ai dat mai multe nume printre care si asta….si la care mi-a ramas numele in minte….

    cred ca i-am pus Bubu de neinspiratie….si avand in vedere ca m-am intalnit din nou cu numele asta, am spus gata!!!trebe sa il schimb!

    am primit vorbe ca numele de Bubu e mai tont….asa ca nu vrem sa fim mai tontovici si vrem sa ne schimbam numele….

    e adevarat ca stie sa raspunda la Bubu, dar stiu ca o pot face sa raspunda si la Yukki 😀

    asa ca va rog sa schimbati numele Laughing

    multuuuuuuuuu Kiss

     

    Later edit:  Ramanem la Yukki.  Am si schimbat inclusiv in mesaje numele sa nu fie confuzie ba Bubu ba Yukki. ( Pixie)

    #4016
     ingerasuoana 
    Participant

    vreau Yukki, ca numele asta mi-a ramas in minte…nu vreau altceva Tongue out

    acum, nu m-am luat dupa altii Innocent

    i se potriveste Yukki, ca inseamna zapada …. e o zapada mai murdara Tongue out

    in plus, nu ne incurcam, ca sunt de culori diferite

     

    ms pt modificari Kiss

    #4029
     Anonim

    No pb. I se potriveste, dar eu cred ca tot Bubu o sa ii spun 🙂

Vizualizare 13 articole - 1 la 13 (din 13 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account