Acest subiect conține 5 răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 13 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2299
     Anonim

    LOCUL 1: BORIS

    LOCUL 2: PIERRE

    LOCUL 3: SHEBA

     

    Sii… premiu de originalitate pentru Teivel, care va primi o diploma daca ne da adresa de contact sa o trimitem prin posta Cool

     

    Felicitari pentru castigatori si pentru toti cei care au participat, dihori si stapani. Echipa Falcon Vet a intampinat mari probleme in desemnarea castigatorilor, pentru ca toti dihorii sunt frumosi si merita sa castige. 

    Sunteti asteptati la sediul clinicii (Vatra Luminoasa 108, Bucuresti) pentru a intra in posesia premiilor.

    Pentru cei care nu au castigat, nu va intristati. Sunteti iubiti si admirati de noi toti si cu siguranta veti castiga in concursurile din viitorul apropiat!

     

    PS: Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul 0723 505 715.

    #2784
     Simo_Pas 
    Participant

    Bravo!!! Felicitari castigatorilor!!!!! Si multi pupici KissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKiss

    #2821
     brim 
    Participant

    Tocmai m-am intors de la cabinet si acuma o sa fiu ocupat cateva ore bune sa ma joc cu Boris si cu noile jucarii 😀

    #2822
     ingerasuoana 
    Participant

    Super!

    Spor la joc si la smotocit Smile

    cred ca le-a aranjat dejaLaugh

    #2964
     margot1 
    Participant

    Roxana, am uitat sa iti multumesc pentru diploma!!!!!

    Este super!!!!  Sotul mi-a adus-o astazi, urmeaza sa o inramez!!!!SmileSmile

    #2975
     Anonim

    Cu placere! Ma bucur ca iti place Kiss

Vizualizare 6 articole - 1 la 6 (din 6 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account