Acest subiect conține 5 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 13 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2315
     Elisza 
    Participant

    Cum mi-a venit ideea? Nici eu nu stiu… Defapt eram la Pet Expo si in minte aveam 3 nume: Sheba, Duffa si Kim. Cand ii spuneam Sheba cand Duffa, dar majoritatea persoanelor de la expozitie o stiau Sheba. Alintata;))este! Shnitzi i se spune mai mereu, dar ii spun si Pisu, Angel, Sheb… Cand ma trezeste noapte, eu fiind cu ochii inchisi, o strig si Purcelus, Sobo… Numele asta il are de cand avea o luna jumate.. Inainte era doar Dihorica:).

    #2978
     ingerasuoana 
    Participant

    f interesant numele Smile si mai special….nu prea il auzi atat de des.

    vroiam sa te intreb, ca e a doua oara cand ai scris de aceste pet expo – ne dai mai multe detalii, ca eu una sunt curioasa Laugh

    #2979
     Elisza 
    Participant

    Este un eveniment care are loc o data pe an. Aici gasesti hrana, accesorii si chiar animale. Este un loc unde iti faci noi prieteni:). De aici i-am luat multe lucruri Shebei… jucarii, patut, litiera, chiar si nisip:). Sunt foarte interesante hainutele pentru catei. Anul acesta a fost si expozitie cu porcusori de Guineea si dresaj.

    #2980
     Simo_Pas 
    Participant

    Elisza a spus:

     Anul acesta a fost si expozitie cu porcusori de Guineea si dresaj.


    Elisza, cred ca nu dresaj de porcusori de guineea Smile sau ?…

    #2981
     Elisza 
    Participant

    Scuzeee:) dresaj canin.

    #2982
     ingerasuoana 
    Participant

    super!

    poate ne tii si pe noi la curent pentru anul 2011 🙂

Vizualizare 6 articole - 1 la 6 (din 6 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account