Acest subiect conține 4 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  alina_elena acum 10 ani, 11 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2503
     alina_elena 
    Participant

    Buna tuturor,

     

        Eu sunt Maya, am aproape 9 luni de cand am venit pe lume si 3 saptamani de cand sunt cu noii mei parintiCool.Ne jucam intr-una, ciupim tot ce misca, si furam de toate – in special papuci de casa si jucariile –  si le ascundem dupa fotoliu.

        Mami si tati ma rasfata non stop –  dar eu inca nu-i rasfat pe ei pt. ca sunt inca fricoasa, dar din cand in cand stau cuminte in brate, raspund cand ma striga, si ma opresc din facut prostioare cand ma prindInnocent.

      Am si o surioara mai mare ca mine, dar nu ne prea intelegem, ca eu sunt asa mai muscacioasa din fire, si surioarei mele nu-i place si ma maraie Tongue out, ne-am si certat o data si de atunci ne ocolim prin casa, ca nu cumva sa ne intalnimLaughing

     

    PS: pentru cei interesati in zona Hunedoarei, tati mai merge din cand in cand la Bucuresti si-mi aduce bunatati de la FalconVet, cine doreste sa o contacteze pe mami pe mail : alina_elena_1987@yahoo.com, si va aducem si vouaTongue out

    #5250
     Anonim

    Bine ai venit cu pufoasa ta, Elena! Noi o stim deja si o iubim KissKiss

    #5254
     alina_elena 
    Participant

    Roxana Neagu a spus:

    Bine ai venit cu pufoasa ta, Elena! Noi o stim deja si o iubim KissKiss

    Bina v-am gasit pe toti! Si multumim de primire Kiss

    #5264
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ati venit printre noi! Sa`ti traiasca amandoua pufoseniile, sunt tare dragalase :*

    #5406
     alina_elena 
    Participant

    Multa sanatate, bucurii alaturi de cei dragi si de blanosii vostri!

     

    Sarbatori fericite si linistite tuturor!

    Alina & Maya

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account