Acest subiect conține 17 răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Elisza acum 11 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2424
     ana-simona 
    Participant

    Buna eu sunt Ana noua pe aici iar ea este micuta mea Kara ….noua mea dihorita,o am de asera iar din ghinionul k a si intrat in calduri maine mergem la D-nu Dr Radu sa ne sterilizeze..Pun si cateva poze sa o vedeti pe micutza mea 

    #4610
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ai venit printre noi Ana! Kara este dulcica din piatza din Rahova de la petshopul  mentionat de Elisza?

    #4613
     ELEnNa 
    Participant

    Buna !

    Ne bucuram ca te-ai alaturat comunitatii de dihorasi ! 🙂

    Sa ne tii la curent cu relatia voastra, cu evolutia ei … etc 🙂

    Ai spus ca ai pus poze… 🙁 dar eu nu le vad… Ori nu le-ai uploadat corect ori e ceva la mine care ma impiedica sa le vad… habar n-am. Eventual repeta operatiunea. 

    Pupici pe nasuc,  Kara. 🙂 

    #4612
     Simo_Pas 
    Participant

    Nu a pus inca poze, dar noi le asteptam cuminti 🙂 Daca  vrei poti sa-ti faci cont aici http://tinypic.com/index.php  incarci pozele, modifici rezolutia la 800×600 si copiez URL`ul  pe care`l pui aici pe forum, sau ne poti da  link pe facebook. Cum crezi ca-ti este mai usor!

    #4614
     ana-simona 
    Participant

    Nup draga mea pe Kara am luat-o de la cineva duminica seara ,nu e cumparata din petshop,oricum din cate am inteles viata ei nu a fost prea usoara pana sa ajunga la domnul de la care am luat-o .Ea impreuna cu sora ei sau prietena ei nush cum sa ma exprim mai bine au fost adoptate de catre domnul de la care o am pe Kara de la un”om” care le tinea intr-o cusca afara .Asta se intampla cu cateva saptamani inainte de viscolurile care au fost,ca dak ramaneau acolo mureau sigura.Asa domnu le-a luat le-a ingrijit le-a spalat a avut grija de ele sa le creasca blanita la loc si acu pe ea(Kara) si p cealalta a vrut sa le dea pentru k si el mai are o dihorita si le-a tinut pe toate 3 intr-o camera de apartament.Eu si sotul meu suntem foarte incantati de Kara si bucurosi k a ajuns la noi nu ii va lipsi nimik.Este o cumintenie de dihorita pana acum si o scumpete.In legatura cu pozele le voi pune pe facebook si va voi lasa linkul nu de alta da mi-am cam prins urechile pe aici:D Pupici la toti dihorasii si dihoritele.

    #4615
     iulia 
    Participant

    Bine ai venit Ana si bun venit si lui Kara care de ieri a marit putin familia voastra , sa va bucurati si sa va jucati impreuna pana va saturati , sper ca treceti cu bine si peste sterilizat si apoi toate vor fi pe drumul cel bun , cu putina rabdare si foarte multa atentie totul va merge ca pe roate , va pupam cu drag nasucul , iulia si Joy

    #4616
     ana-simona 
    Participant

    Un album aproape complet zic eu:D http://www.facebook.com/photo

    va multumesc tuturor pentru urari voastre..i-am facut un album Karei pe pagina mea de facebook si acum va las linkul sa va bucurati si voi de “bandita mea” 😀 .http://www.facebook.com/photo

    #4617
     Anonim

    Hei, ma bucur ca ni te-ai alaturat 🙂 Inca nu reusim sa vedem niciun link, poti sa mai incerci inca o data? 😀

    #4624
     ana-simona 
    Participant

    Nu stiu sa le pun pozele mi-am cam prins urechile recunosc.Mai incerc odata link-ul cu pozele de pe facebook sper sa mearga.http://www.facebook.com/media/…..e=3…sper sa fie ok de data asta link-ul.

    #4627
     ingerasuoana 
    Participant

    Bine ai venit!

    sa iti traiasca pufoasa!

    sa va jucati impreuna!

    #4628
     Anonim

    E frumusica foc 😀 Ai reusit sa o castrezi? Vad ca are vulva destul de mare…

    #4630
     ana-simona 
    Participant

    ink nu sper k pana sapt viitoare sa fac rost de banuti sa o sterilizez,iti dai seama k nici eu nu vreau sa o tin asa dar nu ma pot prezenta ca “nesimtita” fara un ban in buzunar la dnu dr sa imi sterilizeze fetitza.

    #4631
     ana-simona 
    Participant

    multumesc mult lui pixie k m-a ajutat cu pozele :*:*:*:

    #4632
     Anonim

    Ana, lasa rusinea si mergi cu ea…pls. Te descurci ulterior cu Radu. Nu ai de ce sa iti fie rusine daca el ti-a zis sa te duci. Cu cat prelungesti mai mult, cu atat e mai greu: si interventia, si starea ei de sanatate..

    #4633
     ana-simona 
    Participant

    Iao ca pe o promisiune.si cuvantul meu ulterior.sapt viitoare cel tarziu vineri seara e sterilizata.Am pus cv la vanzare sa fac rost de banuti.

     

    si vroiam sa te intreb mai exact despre ce e vb in concurs pentru ca am vorbit cu Kara si e deacord sa ne inscriem la concurs:D

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 18 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account