Acest subiect conține 45 de răspunsuri are 14 voci și a fost actualizat ultima dată de  Roxana acum 10 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #3360
     ingerasuoana 
    Participant

    e dulce pufosenia la joaca :))

    si noi avem mingiute cu clopotei, dar nu ne intereseaza asa mult…i-ai lui tazu o gaina…..sa vezi ce te distrezi atunci :))

    Dex cand nu e bagat in seama, se plimba cu jucariile prin camera unde suntem noi……in special cu o manusa de sters prafu mai pufosenie asa, cu latze, manusa pe care nu o baga in seama si nu se joaca cu ea 🙂

    #3361
     moko_laura 
    Participant

    :)) cand tazu vrea joaca nu umbla cu nimic dupa el..deodata iti sare pe picior si bombane iar apoi se tavaleste si face tumbe prin fata ta ca un nebun. m-am si speriat intr-o zi ca nu ma asteptam sa sara asa :)) o gaina? din plus? o sa-i iau in continuare jucarii, ca de astea vechi s-a cam plictisit…si cand se plicti zgreaptana covorul..se lupta cu el de parca ar vrea sa-l fure si pe asta si i-e ciuda ca nu poate. iar dex, un mare smecher!!! doar doar il baga si pe el cineva in seama! :)) pune poze sa vedem nazdravanul cu jucaria in botic!!! pup dexu in botoc!Kiss

    #3364
     ingerasuoana 
    Participant

    e din plastic gaina….e gaina cu care se juca CD sau pixie…gaina aia 🙂

    o sa vezi ca daca ii iei face pasiune pt gaina :)))))

    dexu, da e un mare smecheros!dupa ce e zmotocit, alergat, ciufulit, se intinde ca o placinta….dupa ce ceceteaza toooot, mai vrea o tura….dar mai babeste :))

    multu de pupic!!dam si noi limbute inapoi!!!!Tongue out

    #3365
     Anonim

    Cred ca Maya ar fi foarte fericita sa racaie prima jucarie :)))

    Pixie, o rugaminte: incearca sa nu pui poze cu reclama pe ele (cum e cea cu porcusorul http://www..bla bla). Nu de alta, dar sa nu avem probleme Kiss

    #3366
     ingerasuoana 
    Participant

    buuuuuna prima jucarie 🙂

    porc i-am luat noi prima oara….si e in aceiasi familie cu gaina….nu mai chituie nici una :))

    dar tot se joaca cu ele cand ne jucam cu el 🙂

    #3369
     Anonim

    Wow, I didn't mean to persecute you! Kiss Eu nu imi fac probleme de reclama alora pe site-ul meu, doar sa nu aiba ei probleme cu noi; de exemplu copywrite pe poza sau mai stiu eu ce. Chiar nu cunosc legislatia in domeniu, dar e bine sa evitam astfel de chestii pentru siguranta noastra. Pupi!

    #3419
     ingerasuoana 
    Participant

    ufffffffff 

    Dexu s-a plictisit de toate jocurile si jucariile Frown nu mai stim ce sa ne mai jucam….de chitaitori de plastic care nu mai chitaie e plina casa….acum le ia si le plimba….pe fiecare evident….

    daca ne jucam cu ceva cu el, se plictiseste….

    daca nu ne jucam, vine la picioarele noastre, comenteaza si ne ciupeste Embarassed

    nu mai stim ce jocuri sa inventam Frown

    #3420
     constalx 
    Participant

    Daca vorbim de jucarii, trebuie sa va arat ce jucarie preferata avea Timo si ce a facut cu ea. Cuma arata jucaria, vedeti in poza 1. Ce a ramas din ea si in ce forma a scos-o Timo printr-un loc, este in poza 2. Problema este ca Timo isi duce jucariile in spatele unui sertar unde se si joaca cu ele. Mingiuta asta din cauciuc o are de ceva luni si nu a avut nimic cu ea pana am descoperit in litiera treaba mare in diverse culori. Nu va spun cum am pandit si reconstruit jucaria 🙂

    #3423
     ingerasuoana 
    Participant

    ce interesanta e Laughing

    zici ca e din cauciuc? de unde ai luat-o?????????

    vrem si noi Cool

    #3425
     Simo_Pas 
    Participant

    Este foarte periculoasa (parerea mea)

    #3426
     Anonim

    De acord cu Simo. Nu le luati jucarii care pot fi ingerate, ci din acelea facute din cauciuc mai tare. Va treziti cu ei pe masa de operatie una doua….

    #3428
     ingerasuoana 
    Participant

    uffffffffffff

    Frown

    #3429
     constalx 
    Participant

    Intradevar jucaria nu este ok. Timo nu roade in general nimic dar nu stiu ce l-a apucat. Din fericire nu a ramas nimic inauntru dar am fost cam ingrijorati si literalmente i-am pazit fundul doua zile. Dar acum are doar multe jucarii de plus. Niciuna de cauciuc, e mai bine asa.

    #3586
     Sonia Ugro 
    Participant

    Am vazut ca Sunny poae face o jucarie din orice.De exemplu:avem niste oua de lemn de la Pastele trecut si i le-am dat.A inceput sa le alerge peste tot.Se joaca si cu parul meu.Tongue outAre o jucarie care ii place foarte mult: o sfoara rosu cu portocaliu groasa legata cu nod la ambele capete si cu ciucuri la capat.Cam cum au cainii doar ca in miniatura.

    Pe etajul de sus i-am legat un tub de hartie igienica si tot sare pe el si il sfasie.Dihorasii astia sunt foarte sociali si jucausi.Asa mi-e de drag de ei.

    Va pupam pe toti pe nasucurile tatuate si va uram joaca placuta!Kiss

    @pixie&CD Am vazut chiar la Polus Center o solutie non-toxica pentru caini.E amara asa ca nu le mai place sa muste pentru ca e foarte rea la gust.Si nu lasa pete.Poate te ajuta.Laughing

    #3873
     Simo_Pas 
    Participant

    Ce ma distreaza si pe mine dansul lor :)) in geanta de plaja mi`a dormit in seara asta.Sper sa nu ma trezesc intr`o zi cu ea la strand 🙂
    Multi pupici pufosilor! :*:*:*

Vizualizare 15 articole - 16 la 30 (din 46 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account