Acest subiect conține 4 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2352
     Anonim

    Am mutat dihori.ro pe alt server si se pare ca s-a rezolvat problema cu emailurile de confirmare pentru yahoo si bannurile. Pe de alta parte, insa, au aparut cateva probleme de functionalitate. Am rezolvat o parte din ele, insa intotdeauna apar surprize. Daca intampinati greutati de intrebuintare, va rog sa imi spuneti. Voi incerca sa le rezolv, in masura in care pot Smile

    #4067
     Anonim

    Intrucat si acum sunt probleme, voi muta din nou site-ul pe alt server. In USA! Si daca si atunci vor mai fi probleme, cred ca o sa ma impusc 😀

    Anyway, ideea e ca e posibil ca site-ul sa nu mearga o scurta perioada de timp, in viitorul foarte apropiat.

    #4081
     ingerasuoana 
    Participant

    noi spune ca mai bine nu te impusti Tongue out

    avem nevoie de sefa tribului!!!!! CoolLaughing

    Kiss

    #4469
     Anonim

    @clau33: Intrucat mi-ai solicitat ajutorul, iti voi explica in mare (pentru ca nu am un manual de utilizare a forumului) cum sa postezi si sa iti urmaresti subiectul. 

    Cand te loghezi pe forum, ai 4 categorii mari: SANATATE, FUN/MEDIA/POVESTI, COMPORTAMENT si POVESTI. Fiecare categorie are SUBCATEGORII, respectiv:

    SANATATE: Afectiuni si tratamenteAlimentatieIngrijire si toaletajReproductie

    FUN/MEDIA/POVESTI: Jocuri/Jucarii/AccesoriiImpartaseste cu noi experienta ta!Nume de dihori si alinturiConcursuri si intalniri 

    …si asa mai departe.

    In fiecare subcategorie, sunt topicuri (adica subiecte), asa cum ai deschis si tu despre dihorasul tau. Regula forumului (vezi regulamentul http://www.dihori.ro/forum/div…..-ro/#p1417) este ca nu poti deschide mai multe topicuri cu acelasi subiect. Adica deschizi unul si bun, pe care il urmaresti si unde utilizatorii iti pot raspunde.

    Cand te reintorci pe forum, acesta te atentioneaza cate posturi necitite ai (casuta este in dreapta sus, chiar deasupra forumului), adica tot ce s-a postat pe dihori.ro de la ultima ta logare. In afara de aceasta, ai casuta de cautare in forum, unde introduci cuvantul cheie folosit pentru a repera mesajul, in cazul in care uiti unde ai deschis topicul.

    In rest, va trebui sa descoperi si singurica, utilizand putin forumul in acest sens. Stai linistita, nu iti voi bana contul si nici nu ai creat probleme, doar ca este de datoria mea si a moderatorilor sa pastreze ordinea si disciplina. Te vom ajuta pe parcurs, in masura in care vei mai face 'greseli' 🙂

    #4785
     Anonim

    Ne cerem scuze pentru ca situl nu a functionat zilele trecute, insa a fost atacat de niste programe dubioase si suspendat de compania de hosting. Speram ca am rezolvat problema, cel putin pe moment 🙂

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account