Acest subiect conține 9 răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2441
     vany_dr 
    Participant

    Ofer spre adoptie femela dihor – bandit, 2 luni jumate. Are facute toate vaccinurile si carnetul de sanatate + deparazitare interna.

    tel: 0766802080 – Razvan (Bucuresti)

    #4782
     ana-simona 
    Participant

    ce se intampla d c o dai?

    #4783
     ingerasuoana 
    Participant

    Ai cedat repede Razvan.

    Chiar imi pare rau de decizia finala luata.

     

    Un dihor nu e pentru oricine.

    #4784
     ana-simona 
    Participant

    si uite asa un alt dihor la adoptie……

    #4786
     ana-simona 
    Participant

    stie cineva ce s-a mai intamplat cu fetita de bandit cat nu a mers site-ul ?

    #4787
     ana-simona 
    Participant

    cik sa dat dihorita….

    #4788
     vany_dr 
    Participant

    A fost data spre adoptie. Daca vede adminul rog sa stergeti anuntul. Multumesc!

    #4789
     yoyolina 
    Participant

    Buna… tocmai am ajuns acasa! Deocamdata sunt putin speriata pt k nu inteleg ce s-a intamplat cu mine si ce caut aici, dar ma voi acomoda usor usor! Deja am facut cunostinta cu una din pisicile noii mele mamici si am muscat-o, sa stie cine e sefa :)) .  Va pup pe toti, cu drag, Kiki :* 

    #4790
     ana-simona 
    Participant

    bine ai venit in comunitatea noastra….sa-ti traiasca dihorita si in caz ca intampini anumite greutati sau dileme adreseaza-te aici cu orice si sigur iti va raspunde cineva destul de prompt cu un sfat folositor…Asteptam pozici cu blanoasa si vesti bune.(optional dak doresti poti sa ne mai povestesti de ea la rubrica “sa facem cunostinta”.O zi buna si pupici pe nasuc.

    #4791
     Anonim

    Ma bucur ca totul s-a rezolvat si micuta are o casa noua. O sa te rog, Yoyolina, sa deschizi un topic nou in care sa vorbim despre Kiki. Felicitari! Kiss

Vizualizare 10 articole - 1 la 10 (din 10 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account