Acest subiect conține 1 răspuns are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2406
     Anonim

    Dihorasul pe care vreau sa il donez este Jimmy, fratiorul lui Pif. Din pacate nu s-a acomodat sub nicio forma cu ceilalti 2 dihori din casa: ii vaneaza constant, ii musca foarte tare si nu vad nicio sansa de remediere, tinand cont sa sta la mine de o luna si jumatate. Deja s-au impartit teritoriile, cei 2 stau sechestrati sub canapea si le e teama si sa iasa sa manance. 

    Jim este un dihoras panda in varsta de 4 ani si jumatate, in stare foarte buna de sanatate, foarte sociabil si cuminte, isi face nevoile la litiera si este extrem de alintat. A avut o singura stapana care a avut mare grija de el, insa din pacate, datorita unei situatii cumva iesite din comun, nu il mai poate tine. Conditia pentru cine il va lua pe Jim (daca va reusi sa treaca peste faptul ca are varsta de 4 ani) este sa nu mai aiba alti dihori, pentru ca este clar ca nu se vor intelege si, preferabil, sa fie din Bucuresti. Eu voi fi cea care se va ocupa, financiar vorbind, de eventualele lui probleme de sanatate si doresc sa mentin legatura cu persoana care il va lua pentru a ma asigura ca este totul in regula.

    Imi este foarte greu sa postez acest anunt, tinand cont ca Jim este parte din familia mea, fiind puiutul lui Bijou, dar si pentru ca este dihorul pe care si l-ar dori oricine din punct de vedere al temperamentului, insa nu am de ales…Cry 

    Astept reactii la tel 0723 505 715.

     

    Roxana

    #4467
     Anonim

    Acest anunt nu mai este de actualitate. 

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account