Acest subiect conține 8 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  iulia acum 12 ani, 7 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2374
     Sonia 
    Participant

    Cu doua luni inainte de al lua m-am gandit ce nume ar putea ave un dihor. ceva special … unic! asta a fost primul lucru care mi-a venit pe limba si asa a ramas.

    dupa ce l-am luat am descoperit urmatoarele cuvinte:

    dihoRASH

    faRASH

    fagaRASH

    (sh e in loc de ? si asa va scrie si in carnet)

    cum il alint:

    ra?ulic?, zdorobitorul de iepurasi, bebe mic, ra?u'.

    #4087
     Sonia 
    Participant

    singura problema cu numele e ca nu raspunde la el nici daca am 2 kg de carne in mana …

    #4098
     iulia 
    Participant

    Nu cu carne il inveti numele ci cu multivitamina … il strigi si i dai putin doar cand vine … ca sa vina prima data … i zici numele si i atingi putina multivitamina de nasuc … asa asociaza numele cu ceva bun , stie ca atunci cand isi aude numele … primeste ceva … incearca si-ai sa vezi ca dpa cateva zile o sa-ti umble Rash-ul cu nasucu pe sus cand aude numele lui … ca spera sa primeasca ceva bun :X yummy

    pupam nasucu vostru

    #4100
     Anonim

    Eu as evita utilizarea multivitaminei Gimpet drept recompensa, pentru ca este foarte usor sa supradozezi si sa apara probleme gen obezitate . Carnita este cea mai buna recompensa, iar ca supliment, cred ca doar Ferretonin poate fi folosit zilnic.

    #4105
     Sonia 
    Participant

    pacat ca nu gasesc nicaieri ferretonin… o so rog pe denis sa imi comade si hamac si pasta gimpet …

    #4107
     Anonim

    Vezi ca ti-am trimis mail..si scrie si pe forum. Se poate aduce pe comanda.

    #4110
     Sonia 
    Participant

    roxana, mi-ai mai zis si cand vb despre vaccinuri si acum k mi-ai trimis mail, dar nu am mai primit mail-uri de la tine din agust, de cand erai plecata in concediu … poate ai gresit adresa … as comanda aceea pasta care v-am aratat-o, dar nu se prea renteaza cu transportul. as lua mai multe, vreo 5 ca sa nu mai comand anul asta Smile dar nu stiu daca o sa-i placa si cat e valabila …

    #4113
     Anonim

    Ti-am trimis sigur. Cred ca ai fost prima careia i-am trimis mail cu produsele. Am trimis din nou, sper sa fi ajuns de data asta…

    #4118
     iulia 
    Participant

    Sonia , eu zic sa nu iei paste , ia feretonin-ul de la Roxi … ca ala e mult mai bun si nu risti sa il faci obez … si eu ma gandesc la el dar … imi trebuie si mie o data cu pe cand ajunge sa ma pregatesc din timp 😛

Vizualizare 9 articole - 1 la 9 (din 9 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account