Acest subiect conține 2 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  grig_red acum 11 ani, 2 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2510
     grig_red 
    Participant

    Salut…de ani de zile ma chinui sa gasesc un dihoras….sunt indragostit de animalutele astea dar am avut tot timpul piedici cand am vrut sa-l cumpar…..mai intai n-a vrut prietena mea(ghinionul ei)apoi am vrut sa cumpar unul dar veterinarii de la mine din localitate(Tulcea) cand le vorbeam de Dihor se uitau de parca le vorbeam de Dragonul de Komodo….mor sa am asa ceva…..daca stiti o donatie sau chiar de vanzare la un pret nu prea mare(sa fie totusi operati….v-am zis de “veterinarii” de pe aici) as fi foarte recunoscator….deja ma uit pe net la custi si jucarii pentru ei….numai sa-l am…mersi 🙁

     

    recent am pierdut un lup mai batran decat mine care a umblat dupa mine oriunde ma duceam(foc si para cum se zice)si mi-a murit in timp ce-l mangaiam culcat langa el si el imi lingea mana 🙁

     repet….as si cumpara (din pacate mai mult de 100 –  150 de RON n-as putea da(am citit ca ajunge pana la 300-400 RON bugetar al dracului de treaba….e mare pretul asta sa-l cumperi din prima….)gandindu-ma la restul facilitatilor pe care le-as lua)mi-e greu sa ajung la crescatorii

    ps:cand am zis bandit m-am referit la caracterul lui….nu conteaza culoarea sau varsta

     

    orice raspuns as fi recunoscator…..   grig_red@yahoo.com sau 0740676256

    #5283
     Anonim

    Buna! Vrei neaparat mascul?

    #5289
     grig_red 
    Participant

    Nu neaparat mascul….dar sa fie sterilizat

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account