Acest subiect conține 18 răspunsuri are 11 voci și a fost actualizat ultima dată de  Lucky acum 7 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2558
     Vlad 
    Participant

    Salut, sunt un mare iubitor de animale si as vrea sa adopt sau cumpar un pui de dihor in Bucuresti. 

    Nr. telefon: 0725073904

     

    Multumesc anticipat,

    Vlad

    #5512
     Roxana 
    Keymaster

    Bine ai venit, Vlad! Cand avem dihori la adoptie, te anuntam 🙂 Sunt cativa in Timisoara, dar nu stim cum sa ii aducem de acolo…daca ai pe cineva care ar putea efectua un transport, ti-am fi recunoscatori! Si ai avea si un dihoras 🙂

    #5513
     Vlad 
    Participant

    O sa ma interesez daca in saptamanile urmatoare are cineva un drum la Timisoara si poate sa ii aduca. Sper sa pot adopta cat de curand un pui de dihor.

    #5514
     Roxana 
    Keymaster

    Ni s-a transmis de curand ca nu se mai dau dihorasii :(. Revin cu detalii…

    #5519
     Vlad 
    Participant

    Astept orice informatie legata de o pisibila adoptie. Multumesc!

    #5520
     Iuliana 
    Participant

    As dori si eu un pui, sa cumpar sau sa adopt. Imi doresc de mult timp si nu am gasit… Oricine are pui disponibili, astept un mesaj privat, Va multumesc

    #5521
     Roxana 
    Keymaster
    #5522
     Hyperion 
    Participant

    Buna seara,

    As dori si eu sa cumpara un dihor. Mai inti, daca putetisa imi spunti si mie cam cat ar face, ar fi perfec.

    Sunt din Bucuresti.

    Va astept cu nerabdare raspunsul.

    O seara placuta.

    #5523
     ana-simona 
    Participant

    Dihori.ro nu comercializeaza dihori sau pui de dihori, noi doar ne ocupam de partea de donatii /adoptii a dihorilor domestici …Momentan la acest departament nu exista dihorasi spre adoptie….Multumim de intelegere!

    #5524
     Hyperion 
    Participant

    Ati pute va rog sa imi spuneti de unde as putea sa adopt/cumpar un micut?

    Va multumesc anticipat

    #5525
     axelll1221 
    Participant

    Daca sunteti din Bucuresti , gasiti doi mititei la Animax cel de pe Mihai Bravu. O fetita si un baietel au in jur de 1 an si sunt bantiti amandoi ,sunt la pretul de 350 lei. 

    #8680
     Razvan 
    Participant

    Buna ziua si bine v-am gasit !
    Ma intereseaza si pe mine sa cumpar/adopt un pui de dihor de preferinta bandit in Bucuresti. Imi puteti spune va rog unde as putea sa gasesc ?

    Va multumesc anticipat !

    #8681
     Izabella 
    Participant

    Dau spre adopție o dihorita adorabila în vârstă de 3 ani foarte jucăușă, sterilizata și care are nevoie de o cura de îngrășare, din păcate lucrez foarte mult și nu am mai avut timp sa ma ocup de ea.
    Mai ales are nevoie de multa iubire și atenție fiind foarte isteață.
    Pot garanta transportul în București.

    #8682
     Razvan 
    Participant

    Buna ziua !
    Eu si prietena mea ne dorim un dihor de foarte mult timp insa nu am gasit in Bucuresti. Noi locuim in sectorul 6. Cum putem lua legatura in cazul in care nu ati gasit inca pe cineva care sa o doreasca ?

    #8683
     Izabella 
    Participant

    Bună ziua, ma puteți suna la nr. 0742514408

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 19 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account