Acest subiect conține 6 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  florinben acum 12 ani, 11 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2323
     florinben 
    Participant

    Buna, ma numesc Florin si as vrea sa adopt un pui de dihor, este valabil pentru cei care nu vor sa faca neaparat bani din asta, totusi o suma modica as fi dispus sa dau. Apropo sunt din ConstantaLaughing

    Ma puteti gasii la : mail: florinmihaita@gmail.com sau florin_have_fun@yahoo.com

                                id mess: florin_have_fun

     

    Astept raspuns! Laughing

    #3154
     Simo_Pas 
    Participant

    Nu te-ar interesa masculul lui Ovidiu? Este foarte frumos si pretul e super ok zic eu 🙂

    #3163
     florinben 
    Participant

    Tot in legatura cu acest anunt, am gasit un dihor de 3 luni dar problema este k posesorul sta in Cluj.
    Dak ma poate ajuta cineva in legatura cu transportul, cum as putea sa il iau , poate sunt firme care trimit animale in alte orase sau ceva de genu.
    Astept raspuns! (Ma asteapta un dihoras mic mic mic)
    Multumesc!

    #3164
     Simo_Pas 
    Participant

     Salut, firma de curierat pentru animale la noi nu stiu daca exista, ai putea sa incerci la FAN Courier sau la pentruanimale,cargus, sau efectiv cu trenul (nasul) daca este cursa directa cluj-constanta.Eu asa mi-am adus ceva pesti de acvariu din iasi.

     Cel mai bine ar fi daca ai merge personal sau sti pe cineva care e sofer de tir si are ceva cursa….

    Multa bafta! 🙂

    #3167
     Anonim

    Curierat pentru animale nu exista. Ar fi ceva firma de taxi, dar este foarte scump serviciul…

    Optiunea cu autocarul este cea mai ok, in conditiile in care animalul nu sta la cala (daca este pui – si nu numai – poate raci), atata timp cat cusca este securizata si animalul are acces la apa si mancare pe tot parcursul drumului.

    Florin, de ce nu mergi personal pana acolo sa il iei? Banuiesc ca pretul unui bilet nu este ceva iesit din comun de scump…

     

    Ptr Pixie:  habar nu am cate persoane vin :(. Am confirmare numai din partea prietenilor apropiati, in rest…D-zeu cu mila!

    #3178
     Elisza 
    Participant

    Cel mai ieftin si sigur este sa mergi personal dupa el cu trenul.

    #3237
     florinben 
    Participant

    inca nu am reusit dar am gast in alta parte, tot la cineva care este din Cluj, acum astept pina dihorita face pui…..

Vizualizare 7 articole - 1 la 7 (din 7 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account