Acest subiect conține 2 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  darkiss acum 10 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2546
     darkiss 
    Participant

    Totul a inceput acum  2 saptamani cand impreuna cu prietena mea am fost la cumparaturi la Auchan Titan .

    Acolo la un magazin de animale am dat peste un dihor alb extrem de frumos , ne-am indragostit pe loc amandoi de frumusetea lui si cat de simpatic era.

    Acum ne dorim foarte tare un animalut de companie de care sa avem grija si stiu sigur ca acest dihor ar fi perfect pentru noi

    Noi mai avem animale de companie la parinti acasa, caini si pisici, dar am vrea ceva al nostru

    Sper sa gasim pe cineva care doneaza dihori si sa ii dea unor persoane iubitori de animale si care sa aiba grija de dihori lor .

    Va multumesc ! Ma puteti contacta prin pm sau la 0740074140 – Bogdan

    #5472
     ana-simona 
    Participant

    Buna si bine ai venit pe forum! tin sa precizez ca inainte de a adopta un dihoras trebuie sa ai ceva cunostinte destul de bine aprofundate despre ce inseamna un dihoras ca animal de companie ,ce responsabilitati implica ,ce investii financiare si emotionale .Dihorii nu sunt animale ca si cainele si pisica .Mergi in padoc sau pur si simplu adopti de pe anunturile de pe internet . Sunt ceva mult mai mult de atat .Ai/ati intrat in contact cu un dihoras pana acum? Sfatul meu ar fi sa va documentati foarte bine inainte de a adopta un dihoras…O seara buna!

    #5473
     darkiss 
    Participant

    Da , stiu ce implica cresterea unui dihor, costurile cat si necesarea alocarii unui numar de ore pentru a te juca cu el si a aveea grija de el .

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account