Acest subiect conține 9 răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Lilu acum 11 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2437
     sataru23 
    Participant

    Aseara am primit prima mea dihorita inca nu i-am pus un nume ….Daca are cineva vreo sugestie de nume astept cu drag.

    #4708
     ana-simona 
    Participant

    pune poze cu ea….spune-ne cam cum se comporta ca sa putem veni cu sugestii pentru nume sa te ajutam sa il alegi mai usor numele.

    #4711
     iulia 
    Participant

    Bine ai venit si tu si dihorita ta , nu ne-ai zis cat timp are , de unde ai luat-o ce culoare .. numele eu zic sa il alegi in functie de culoarea/comportamentul ei … numai tu stii cel mai bine ce  nume i s-ar potrivi dar iata cateva exemple : Maya, Rym, Coco  .. vezi si alte sugestii :* pupam cu drag!

    #4714
     Simo_Pas 
    Participant

     Bine ati venit printre noi Smile Asteptam poze cu ea, poti sa`i pui Sally,Cleo,Kym,Ruby… In principiu, ce crezi tu ca i se potriveste,

    #4715
     sataru23 
    Participant

     

     

    Uitati-o pe mititica mea dihorita… 😀

    #4716
     Bandit 
    Participant

    Surioara Banditului meu Kiss multi pupici fetitei Kiss

    #4717
     ingerasuoana 
    Participant

    Bine ati venit!!

    Cherry Embarassed ca tot are doi ochisori ca doua ciresele 😡

     

    pupam veverita!!!!

    #4722
     ana-simona 
    Participant

    Kim sau Maya i se potroveste cel mai bine,si mentionez k e surioara lui millo si a lui bandit si akuma…..sa ne traiasca blanosiii pupici pe nasucurile lor….

    #4725
     iulia 
    Participant

    Sa grijiti bine si cu mare drag albinoasa , la mine trebuia sa ajunga 🙁 dar era prea departe .. asteptam sa aflam si numele micutei voastre sa va “stapaneasca” cu multa iubire

    #4770
     Lilu 
    Participant

    Daca inca nu te-ai decis, Simo are dreptate, Ruby i se potriveste perfect, are ochisorii rosii ca rubinul. Imi pare ca seamana putin cu Adolf.

Vizualizare 10 articole - 1 la 10 (din 10 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account