Acest subiect conține 9 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  dsra_andra acum 13 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2291
     dsra_andra 
    Participant

    Buna!

    Numele meu este Pierre, am 2 luni si jumatate. Imi place sa ma joc, nu stau locului nici macar o clipa, chiar si pentru poza asta a trebuit s fiu mituit de mamica mea adoptiva cu o bucata de carnita de peste Laugh Dupa joaca urmeaza desigur papa si somnicul de frumusete, iar seara, cand ma trezesc incepe jocul meu preferat: papatul degetelelor!

    va pup!Wink

    #2694
     margot1 
    Participant

    Sa ne traiesti, Pierre

    Esti o frumusete de dihor!!!!

    Sa fii cuminte si sa nu faci prea multe prostioare!!!!Laugh

    #2695
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ai venit Pierre Kiss Ce botic frumos ai ! Sper ca te vei simti bine alaturi de alti blanosi de pe acese site! Sa cresti mare si frumos Smile

    #2696
     dsra_andra 
    Participant

    Multumim! Cuminte este doar atunci cand vrea elCool , in rest este un terorist mic(nu va lasati pacaliti de boticul ala dragalash)

    Va pupam!

    #2712
     ingerasuoana 
    Participant

    ah ce botic dulce ai!

    sa traiesti, dulcetule!

    #2718
     Anonim

    Ce frantuz elegant avem noi aici..

    #2727
     dsra_andra 
    Participant

    daaa, este un rasfatat 😀  si un cuceritor, deja a pus ochii pe dihoritzele de aici :p

    #2782
     Anonim

    Cuceritor, nu gluma! Micutule parizian, te-ai pricopsit cu locul 2 in concursul nostru si abia ti-au dat ochisorii. Felicitari si mergi cat mai repede sa te vaccinezi! Kiss

    #2787
     Elisza 
    Participant

    Felicitariiii!Kiss

    #2823
     dsra_andra 
    Participant

    multumiiiiim! 😀 felicitari castigatorilor si tuturor dihorashilor care au participat! va pupam!

Vizualizare 10 articole - 1 la 10 (din 10 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account