Acest subiect conține 6 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  margot1 acum 13 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2278
     Anonim

    Buna ,

    Numele meu este Melek(vine din limba araba si semnifica ,,inger”) iar mami mi-a dat acest nume pentru ca , zice ea , am sosit in familie in niste clipe negre pentru sufletelul ei 🙁

    Am doua luni si jumatate , sunt un dihoras scortisoara foarte somnoros , curios si pofticios la degetele lui tati .

    Sunt la inceput de viata si de drum alaturi de mamica mea si sper sa incant cat mai multi oameni prin sarmul meu 🙂 

    Va pupam cu drag ,

    Melek si mami(Andreea)

    http://i51.tinypic.com/3485xmw.jpg

    #2601
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ai venit Melek Kiss Sper ca te vei simti bine cu noua ta mamica si  in noua ta familie care este foarte numeroasa Laugh 

    #2609
     margot1 
    Participant

    Bine ai venit Melek. Sa ne traiesti multi ani si sa nu faci prea multe prostii.

    Dar fii atent, mamica si tati nu fac curatenie asa cum trebuie, asa ca tu va trebui sa le arati cum se face curatenie, mai ales in sertarele cu soseteLaughLaughLaughLaugh, sau pe masa, daca ramine cite ceva uitatLaughLaughLaughLaugh

    #2610
     Roxana 
    Keymaster

    Offfffff Margot …

    Roger Roger … aici mami Laugh Asa imi inveti tu puiul ? La rautati ? Ar fii bine daca ar invata sa grupeze si sosetele dar cred ca va fi tocmai inversLaugh

    #2611
     margot1 
    Participant

    Andreea, eu nu il invat la prostii, din contra, ii dau sfaturi sa faca curatenieLaughLaughLaughLaugh

    De fapt, nu are nevoie de sfaturile mele, stie el singur ce are de facut.

    In price caz, voi veti fi mult mai ordonati, nu veti mai lasa nimic pe masa (telecomenzi, chei de masina, dulciuri, etc.LaughLaughLaughLaugh); sertarele vor fi vesnic controlate ca sa fie bine inchise (s-ar putea sa descopere cum se pot deschide).

    Vroiam numai sa va pregatesc ptr. convietuirea cu un dihorLaughLaughLaughLaughLaughLaughLaughLaugh

    Nu este usor sa imparti o locuinta cu un dihor.

    Ce sa mai zic eu, care am 3?YellCryCryCryCryLaughLaughLaughLaughLaugh

    Uneori , cind le vad cacateii imprastiati prin camera, imi vine sa-i agat de pereti.

    Bine ca ai mei NU FURA NIMIC, evtl. arunca de pe masa.

    Salut, Margot

    #2613
     Roxana 
    Keymaster

    Multumesc mult de sfaturi ! Kiss

    Melek e mic si foarte curios si , ca sa il spun , primul lucru pe care l-a furat a fost portofelul meu.E bine ca l-am vazut cand a facut asta pentru ca de altfel in cautam mult si foarte bine insa in zadar Laugh

    #2615
     margot1 
    Participant

    Daca cauti ceva, uita-te pe sub paturi sau in patLaughLaughLaugh

    S-ar putea sa distruga stofa de sub canapea si sa-si faca ascunzatoare acolo, sau loc de refugiu.

    Cineva povestea ca a gasit in spatele coltarului vreo 20 de suluri de hirtie igienica, evident toate desfacute, aranjate in asa fel ca sa se poata cuibari in ea

Vizualizare 7 articole - 1 la 7 (din 7 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account