Acest subiect conține 4 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  Shampanie acum 11 ani, 10 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2414
     Chica 
    Participant

    Avem o fetita de 9 luni, pe nume Pixie, foarte iubareata, si jucausa. De curand am sterilizato, chiar astazi! A fost o decizie tare grea de facut, insa una necesara. In momentul de fata, o am doar pe ea, insa mias dorii din tot sufletul sa aibe parte de un partener, indiferent de sex, culoare etc. Important este sa stiti, ca Pixie face parte din familie, si ca animalutul vostru va fi pe maini bune. Am avut parte de animale toata viata mea, si iubesc animalele mai mult de cat iubesc oamenii.. Au o forma speciala de a iti aduce lumina si veselie in suflet, intrunfel cum oamenii nu o pot face chiar si straduninduse.. de aceea, cine nu isi mai doreste animalutul, sau daca nu il mai puteti tine, va rog sa ma contactati indiferent de ora, sau zi pe numarul meu- 0722256986. Daca nu ma puteti suna, va rog sa ma contactati prin mail, acesta fiind- badpisu70@yahoo.com

    Astept cu nerabdare la un raspuns de la 'acea persoana'.

    Cu mult drag, Andrea Gavrila Arcal

    #4541
     Anonim

    Buna Andreea,

     

    Ne bucuram ca ni te-ai alaturat. Daca auzim ceva, te vom contacta. 

    Din ce oras esti?

    #4542
     Chica 
    Participant

    Din Bucuresti..dar daca este necesar ma pot deplasa..

    Multumesc anticipat

    #4806
     Dodo&Didi 
    Participant

    Buna Andreea , daca inca nu ai gasit de unde sa iei dihorasi anunta-ma , eu imi iau acum in max doua saptamani si domnul de la care iau mustelidele mai are la vanzare. Eu o sa ma duc undeva dupa 20 iunie sa-i iau , daca doresti te pot pune in contact.

    #4822
     Shampanie 
    Participant

    Mo & Foca a spus:

    Buna Andreea , daca inca nu ai gasit de unde sa iei dihorasi anunta-ma , eu imi iau acum in max doua saptamani si domnul de la care iau mustelidele mai are la vanzare. Eu o sa ma duc undeva dupa 20 iunie sa-i iau , daca doresti te pot pune in contact.

     

    Buna!

    Si eu caut dihor de mai bine de 1 luna.Am innebunit..

    Ma poti pune in contact cu vanzatorul acela?

    Si eu vreau sa-l iau dupa 20 iunie.Pe 26 ma intorc de la munte.

    Ce varsta au dihorasii domnului?

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account