Acest subiect conține 12 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 13 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2313
     margot1 
    Participant

    Blanosii mei “baga la ghiozdan” de citeva  de mama foculuiLaughLaugh

    Maninca portii duble ca pina acum, nu le stau falcile in loc numai cind dormLaugh

    Teivel are acusi 2 kg, Susy 1,300 grame Felix 1,500

    pun o poza cu Teivel cum se relaxeaza pe burta sotului.

    De fapt, amindoi se “relaxeaza”LaughLaugh

    #2942
     Simo_Pas 
    Participant

    LaughLaugh Dar sunt grasuti nu gluma, pai cu  bunatatile pe care le dai tu la dihorasi …. ma mir ca le stau falcile cand dorm   KissKissKiss Cum sta el acolo …. nu are nici o treaba! Sa deschis la culoare prapaditul Wink  Smotocestei si pupa-i  din partea noastra KissKissKiss

    #2944
     ingerasuoana 
    Participant

    ce seama la blanita cu dex acum!

    pupam nasosii mancaciosi!

    si dex are curuletu mare…nu l-am cantarit…

    #2950
     Anonim

    Ai mei sunt slabuti rau: Pif are 1 kg (deja e bine – a fost si mai slab – tinand cont de problemele lui ca pui), Maya 900 gr si Leeloo 700 😀

    #2952
     Simo_Pas 
    Participant

    Principalul este ca si-a revenit Pixie 🙂  pup boticul ei }{

    Tony de cateva zile avea 1,440kg

    Tina cand avea 1,450 kg(a pus pe ea cand era bolnava,pompam in ea mancare cu seringa la greu), acum nu stiu cat cantareste Smile

    http://i46.tinypic.com/2v2yss4.jpg

                                                                         http://i32.tinypic.com/5ajp1j.jpg

    #2956
     Simo_Pas 
    Participant

    LaughLaugh Este Tina in amandoua pozele Kiss

    #2957
     Simo_Pas 
    Participant

    Stai linistita Kiss nu te-ai uitat atenta la nasuc Kiss si noi va pupam KissKissKiss

    #2960
     ingerasuoana 
    Participant

    ahhhh! mi s-a rupt inimioara cand am vazut-o pe “pixie-sobolanica”!Cry

    pupam nasucu si codita ei ca s-a refacut!!!!

    succese la invatat cu carnita cruda si cu bobite!sa devina si ea o busunica!KissKissKiss

     

    si pupam si pe tinuta!

    KissKissKiss

    #2963
     margot1 
    Participant

    Am reusit sa mai fac ceva poze ca sa vedeti o comparatie cam cit de mare e Teivel. LInga el este sora-sa Susy. Sticla este de 2 Litri

    #2966
     Simo_Pas 
    Participant

    Deci propun dihorasi lui margot pe LOCUL 1 la cei mai dolofani  si frumosi dihori KissKissKiss

    Cred ca il simti cand topaie pe tine LaughLaugh Tina e ca si un fulg pe langa Tony  de Teivel nu mai zic … e greu de-a binelea LaughLaughLaugh

    Va pupam frumosilor KissKissKiss

    @pixie stai linistita ca nu se sperie nimeni, operatiile sunt necesare la dihorasi Smile

    #2971
     margot1 
    Participant

    Pixie, ce le dau sa manince?LaughLaughLaugh

    Au bobite speciale f. bogate in proteine care le sunt tot timpul la dispozitie, dimineata primesc carnita cruda si cite un strop de frisca (nu este indicataWink).

    Susy si Teivel fac 3 ani la primavara, nu sunt batrini.

    Daca stau sa ma gindesc, in prima iarna, Teivel avea 2,600Kg si Susy 1,600.

    #2974
     Anonim

    Leeloo si Maya nu mananca decat carne (iepure, pui, pipote, inimi, peste) si cateodata conserva, desi incerc sa fie cat mai rar posibil. Pif nu papa decat bobitele lui de dieta si cateodata carne de pui cruda. Cred ca Leeloo a avut paraziti, ca era foarte slaba (550 gr). Am deparazitat-o si acum s-a mai ingrasat. Maya are greutatea constanta de cand o stiu, adica 800 gr. Acum a mai pus pe ea pentru ca, fiind bolnava, nu mai face miscare la fel ca inainte si s-a depus sunculita 😀

    Pixie, noi cred ca suntem in limite oarecum normale. Nu stiu ce vraji le face Margot de sunt asa dolofani. Hehe. Oricum, sunt dementiali! Cool

    Simo, te-au platit astia de la Gimpet sa le faci reclama? Kiss

    #3021
     ingerasuoana 
    Participant

    Avem si noi un grasunel: 1,750 kgInnocent

    cel mai mare blanos de la intalneala dihoreilor…

    cand imi spunea lumea ca au cam aceiasi varsta cu Dexter, eram Surprised

    mai ales la fete….care erau jumatate sau mai mult de un sfert din marimea lui…

    asteptam sa ninga muuuult, sa ne creasca blanita si voi iesi la zumzait si la tavaleala pe afara Laughing

Vizualizare 13 articole - 1 la 13 (din 13 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account