Acest subiect conține 30 de răspunsuri are 7 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 13 ani.

  • Autor
    Mesaje
  • #2263
     Anonim

    Am placerea sa va invit la o noua intalnire cu dihoreii pe 13 Martie 2011.

    Adunarea va avea loc in aceeasi locatie ca si data trecuta, respectiv la sediul Falcon Vet, pe Vatra Luminoasa 108 – Bucuresti, la orele 14.00.

    Va asteptam cu drag!

    PS: Acest eveniment nu se adreseaza exclusiv stapanilor de dihori, ci si persoanelor care sunt interesate de acest animal de companie si doresc sa afle mai multe informatii.

    #3114
     ingerasuoana 
    Participant

    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeCool

     

    Smile

    (poate reusesc sa mai aduc pe cineva – am aflat de curand ca are 2 dihorei)

    #3116
     Simo_Pas 
    Participant

     Ce bine este de voi Frown Sper sa ne delectam cu poze, ca si data trecuta Smile

    #3117
     brim 
    Participant

    Sunt curios cu cine sa mai imprieteneste Boris de data asta :D. Si acu sper ca o sa vina cand il strig, sa nu mai alerg dupa el in tot cabinetu:))

    #3118
     Anonim

    Simo: Relocare, cel mai bun sfat.

    Brim: Boris este un independent, nu cred ca o sa il poti stapani in marea de dihori..

    Oana: hi hi!

    Pixie: mhhh, pe cand pe la Bucuresti cu cei doi frumosi?

    #3120
     ingerasuoana 
    Participant

    Simo si Pixie: va asteptam cu mare drag cu cei 4 blanosi Kiss (poate dati o tura pana la Bucuresti Laughing)

    Brim: nu cred ca vei reusii Innocent hihi

    Roxana: nu stiu ce rata de succes voi avea….nu pot promite nimic Innocent

    #3121
     Elisza 
    Participant

    Sper ca vor veni inca doi posesori noi:). I-am anuntat de ceva vreme de intalnirea trecuta si vor incerca sa vina:).

    #3122
     Simo_Pas 
    Participant

     Pfff dragile mele cum nu am vrea noi sa ne facem putin de cap la o intalnire dihoreasca…… doar ca pana in Bucuresti e prea departe 🙂 

    @ Pixie, o sa ne intalnim si noi sigur numai sa dea caldura odata ca eu sincer m-am saturat de frig Yell

    #3140
     Anonim

    Copilasi, cred ca ati vazut deja update-ul pentru intalnirea de pe 13 Martie Cool. Vom avea ca invitati o echipa de filmare de la TVR1 pentru emisiunea 'Arca lui Noe'. Inca nu stiu exact cand va fi difuzata, insa vom afla detaliile la fata locului.

     

    “Dan Helciug nu se potoleste. Vrea cu tot dinadinsul sa ne convinga ca lumea animalelor e cel putin la fel de tumultuoasa ca showbiz-ul romanesc. Si asta pentru ca de ceva timp, de cand prezinta Arca lui Noe, a inceput sa inteleaga ce vorbesc animalele si, mai ales, ce parere au ele despre unii dintre noi…Chiar daca va starneste rasul o asemenea idee, n-ar fi rau sa vedeti ce are de spus Dan in aceasta privinta si, poate, dincolo de glume, veti gasi si cateva lucruri importante de retinut. Ca de, sunt animale, pot sa spuna orice! Nu te poti supara pe ele, chiar daca-ti spun adevarul in fata…”Arca lui Noe” – o emisiune pentru toata familia, care te invata ce inseamna sa fii… animal printre oameni si om printre animale.” 

     

    Echipa va fi prezenta la orele 14.00, asa ca as aprecia daca ati incerca sa veniti si voi la timp Tongue out. Sper sa vina cel putin la fel de multa lume ca si data trecuta…

    Va asteptam!

    #3143
     Anonim

    Am uitat un mic detaliu: vine si un fotograf profesionist Embarassed

    #3145
     ingerasuoana 
    Participant

    suuuuuper

    Embarassed

    clar nu o sa mai avem loc Laughing

    Multumim Roxana, multumim Falcon Vet!

    #3148
     robertcarst 
    Participant

    Rozi o sa fie acolo. Abia asteptam…Laughing

    #3150
     Simo_Pas 
    Participant

    Abia astept sa vad pozele si filmuletele 🙂 Sa ne anunti cand se difuzeaza emisiunea.

    #3151
     Anonim

    Da da, clar. Vom afla detaliile in ziua intalnirii.

    Le voi cere materialul sa il postam si noi pe site Cool

    O asteptam pe Rozi Kiss

    #3155
     Elisza 
    Participant

    Cat de fain ca vin cei de la 'Arca lui Noe'. Mai sunt cateva zile, iar Sheba 'pare' foarte nerabdatoare!:)

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 31 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account