Acest subiect conține 28 de răspunsuri are 9 voci și a fost actualizat ultima dată de  ysyoko acum 12 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2394
     Anonim
    Am placerea sa va invit la o noua intalnire cu blanosii pe 23 octombrie 2011, orele 14.00, la sediul Falconvet, Vatra Luminoasa 108 – Bucuresti.

    Va asteptam cu drag!

    #4241
     ingerasuoana 
    Participant

    happy to join Kiss

    #4263
     ELEnNa 
    Participant

    Supeeeer!!

     

    Vom fi si noi prezenti. Mai impartasim pareri si mai socializam dihorasii. Al meu inca nu si-a vazut niciun confrate de cand l-am cumparat. 🙂

    Abia asteptam!!

    #4275
     Simo_Pas 
    Participant

      V-am mai spus ca va invidiez? Daca ati uitat …. va reamintesc :))   Sper ca nu uitati sa faceti poze, sa avem  si noi cu ce ne delecta

      Va  doresc o dihoriada cat mai placuta!

    #4281
     ingerasuoana 
    Participant

    Multumim si ne pare rau ca nu ne asistati Kiss

    #4282
     Roxana 
    Keymaster

    Simona,

    Eu te sustin moral si iti transmit energie pozitiva! (Asta insemanand sa ai puterea sa te urci in tren cu pufoseniile si sa ne anunti cand esti la gara sa venim sa te luam) Laughing

    #4289
     Bandit 
    Participant

    Cred ca voi veni si eu 🙂

    #4291
     Anonim

    Ne bucuram ca vrei sa ni te alaturi si va asteptam pe toate 3 Kiss

    #4295
     Roxana 
    Keymaster

    Bibi,

    Bine ai venit!

    Cand o sa ai tu casuta ta, sunt sigura ca vei avea si un dihoras cu o camera speciala pentru el! Kiss

    #4296
     Bandit 
    Participant

    Sper sa reusiti sa faceti si la Cluj intalnirea pentru dihorasi 🙂

    #4299
     Simo_Pas 
    Participant

    Pixie, sper si eu sa ne putem intalni si noi cu nazdravanii nostri… dar pana atunci  hai sa`i invidiem pe bucuresteni ca  tare  organizati sunt + ca au mare noroc cu  Radu si cu,  cabinetul lui.

    #4306
     iulia 
    Participant

    Buna ideea Simo , am putea sa ne organizam si noi cu o mica dihoriada la Cluj ! si noi suntem multi numai ca nu prea ne stim 🙁 da putem incera !

    #4308
     Roxana 
    Keymaster

    Eu zic sa va organizati la Cluj undeva prin primavara Wink

    Pana atunci se obisnuieste si Ask cu noi ca lumea si ne alaturam voua. De foarte mult timp ne dorim sa vedem Clujul, mai ales eu pe Simo Kiss

    #4309
     ysyoko 
    Participant

    si eu vreau la cluj! dar n-am masina asa ca nu o sa ajung prea curand cu dihorei pe acolo 🙁

    #4311
     Simo_Pas 
    Participant

    Ar fi super frumos sa facem asa ceva si am putea`o numi, intalnire pe tara! :)) Dar ar fi mult mai misto undeva la o cabana, ceva de genul … sa puteti vizita si Clujul si Salina din Turda, Cheile Turzii…

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 29 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account